Aziz Yıldırım'a Şok Suçlama!

Aziz Yıldırım'a Şok Suçlama!
G.Saray Genel Sekreteri Işın Celebi, Aziz Yıldırım ve Demirören'i ağır bir dille suçladı....

Kamp yarın başlıyor ve G.Saray'ın 'büyük' değişimden geçmesi gereken kadrosu olduğu gibi duruyor. Bakalım yönetim, bu kısa süreye kaç transfer sığdıracak..

SEZONUN ilk yarısında Avrupa defterini kapatıp, ligi 9. sırada bitirebilen G.Saray'da dört gözle beklenen transferlerin yapılamaması camiada sinirleri iyice gerdi.
FORMICA ve Emana'yla anlaşıldığı yönündeki haberlere rağmen resmi imza atılmamasının yanı sıra teknik direktör Hagi'nin yarın başlayacak kampa yeni isimleri de beklemesi durumu içinden çıkılmaz bir hale sokuyor. Çünkü yönetim, Hagi'ye “Kampa kadar transferleri bitireceğiz” garantisi vermişti.. Şimdi kalan süre çok ama çok az..

AZİZ YILDIRIM'A AĞIR İTHAM

ÖTE yandan G.Saray Genel Sekreteri Işın Celebi, “Yabancı sınırlamasına karşı çıkanlar menajerlerden komisyon alıyor sanırım” diyerek Yıldırım Demirören ve Aziz Yıldırım'ı menajerlerden komisyon almakla suçladı.

Mestan: Bu yarışta biz de varız

SON şampiyon Bursa'da şube sorumlusu Mesut Mestan, elde edilen başarıların yıllar geçtikçe daha iyi anlaşılacağını belirtti. Büyük bir başarıya imza attıklarının vurgulayan Mestan, “ Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. Bu yıl da sonuna kadar iddialıyız”diye konuştu.

'Avrupa'ya gitmek istiyorum'

Sercan: “Şu an tek hedefim Bursa'ya ikinci zaferi yaşatıp Avrupa'ya transfer olmak.”

BURSA'NIN genç yıldızı Sercan Yıldırım, takımını 2. kez şampiyonluğa ulaştırıp futbol hayatına Avrupa'da devam etmek istediğini açıkladı: “Türkiye'de Bursa dışında bir takımda oynamam. Hedefim Avrupa. Geçen yıl da kimse bizi şampiyonluk adayı göstermiyordu ama biz kazandık.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com