Aziz Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar

Aziz Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar
Okan Üniversitesi’nin düzenlediği ankette ‘Spor Duayeni’ seçilen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, öğrencilere yönelik konuşma yaptı. Yıldırım’ın sözleri öğrencilerden alkış aldı

Okan Üniversitesi’nin düzenlediği ankette ‘Spor Duayeni’ seçilen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, öğrencilere yönelik konuşma yaptı. Yıldırım’ın sözleri öğrencilerden alkış aldı.
 
Yıldırım,
“Bundan iki sene önce mayıs veya haziran ayında burada bir ödül aldım sizlerden. 2 sene sonra yine sizlerden kulübüme verdiğiniz bu ödül için sayın Başkan Bekir Bey’in davetiyle tekrar buraya gelmiş olduk. Sizlere birkaç tavsiyem olacak. Burada Fenerbahçe’den, Galatasaray’dan ve Beşiktaş’tan taraftarlar var. Öncelikle birbirimizi sevelim. İkinci olarak; tribünlerde liderliği alın. Türkiye’nin gelecekteki spor politikasını siz gençler belirleyin. Üçüncü söyleyeceğim şey her zaman onurlu yaşayın ve doğru bildiklerinizi her zaman söyleyin. Çünkü korkmadan yaşayanlar bir gün ölür, korkarak yaşayanlar ise hergün ölür” dedi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com