Aziz Yıldırım'dan şok sözler!

Aziz Yıldırım'dan şok sözler!
Aziz Yıldırım, Kocaman’a faturayı kesmenin doğru olmayacağını savundu, “Beni istifaya davet edenlere bir çift sözüm var. Ben bir yıl hapis yattım, onlar Fenerbahçe için ne yaptı?” dedi
Başkan Aziz Yıldırım, Kocaman’ın istifasını Lig TV’ye değerlendirdi. Yıldırım, maç sonrası özellikle soyunma odasına gittiğini söyledi, “Çünkü Aykut Kocaman duygusal bir insan. Kendisine yanlış bir şey yapmamasını defalarca söyledim. Daha sonra oyuncularla da konuştum. Futbolculara, ‘Gölge gibi oynuyorsunuz. Devre arasında kendinizi toparlamalısınız. Toparlanmayan bu takımdan gider’ dedim. Aykut Kocaman görevinde kalacak, istifasını kabul etmem” ifadelerini kullandı.
 
Yıldırım, “Aykut Kocaman’a istifa diye bağıranlara sesleniyorum; Aykut Kocaman onlardan daha Fenerbahçelidir. Bana istifa diye bağıranlara bir çift sözüm var; Ben bir yıl hapiste yattım Fenerbahçe için onlar ne yaptı?” dedi.
 
Seyircinin takıma sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Aziz Yıldırım“Biz Aykut Kocaman’ın istifasını kabul etsek, oyuncular değişmedikten sonra ne olacak? Protestoyu anlayabilirim. Ancak bunun dozu ayarlanmalı, bu kötü zamanda biraz da takımın yanında olunmalı.  Transfer için Aykut hoca da biz de çalışıyoruz. Fenerbahçe Başkanı olarak benim ağzımdan laf çıktı, önemli transfer yapacağız diye. Ligde olmazsa Avrupa’da şampiyon oluruz. Futbolcular gölge gibi oynarken Aykut Kocaman’a faturayı kesmek doğru değil” diye konuştu.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com