Aziz Yıldırım'dan şok sözler!

Aziz Yıldırım'dan şok sözler!
1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin 20.yıl kutlamalarında konuşan Aziz Yıldırım, çok tartışılacak ifadeler kullandı.

Şike soruşturması süresince bu konu ile ilgili konuşmalarına büyük özen gösteren Aziz Yıldırım, sonunda patladı ve futbol kamuoyunu derinden sarsacak açıklamalar yaptı.

İşte o olay sözler:

"Aranızda değilken, sizin güçlerinizle yaşadık. Onlarla her sabah kalktığımızda daha da güçlü olarak yaşamımıza devam ettik. Bunlar gelip geçici ama duyduğum en önemli söz, 3 Temmuz sürecinde bizlerle uğraşanların sözleri. Diyorlar ki, bu olay siyasidir. Bundan sonra daha çok söyleyecekler.

Şuna inanın her zaman söyledim, yine söylüyorum. Biz en az temiziz diyenler kadar temiziz. Ama bunu dikkat ederseniz hiç bir tanesi söyleyemiyor. İkinci şey şu, şunu söylüyorum, diyorum ki Fenerbahçe'den başka herkes teşvik primi almıştır. Bunu da kimse çıkıp ta biz almadık, söylemedik, yapmadık diyemiyorlar. Çünkü ben her şeyi biliyorum. Ama yeni bir yıl geliyor. Yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını dilerken tekrar tekrar bu ülke için, sizler için ve bizler için özgürlüklü bir ülkede yaşamayı Allah nasip etsin."
şeklinde konuştu.

F.Bahçe eski asbaşkanı vve aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç'un ev sahipliğinde tecrübeli iş adamı da konuştu. Koç, "Bazen kötü günlerde gerçek karakter, gerçek kişilik ortaya çıkabiliyor. Bence de bu imtihanı büyük bir başarı ile atlattık. Umarım bir daha da böyle bir imtihana girmek zorunda kalmayız." (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com