Aziz Yıldırım'ı çok sert eleştirdi

Aziz Yıldırım'ı çok sert eleştirdi
Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın Gaziantepspor maçında yaptıklarını kabul edilmez olduğunu söyledi.

Habertürk TV'de Faik Çetiner'in sunduğu Bizim Stadyum'a katılan Uğur Dündar, Fenerbahçe Başkanı'nı sert şekilde eleştirdi.

Programa telefonla bağlanan gazeteci Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın Gaziantepspor maçında stattaki kadın ve çocuk taraftarları azarlamasını kabul etmediğini dile getirdi.

"FENERBAHÇE TARAFTARINI AZARLAYAMAZSINIZ"

Bir dönem Fenerbahçe yöneticiliği de yapan Uğur Dündar "Kimsenin Fenerbahçe taraftarını azarlamaya hakkı yok. Ben olsam Aziz Yıldırım'ı engellerdim. Manchester United Başkanı'nın eline mikrofon alıp kadın taraftarları azarladığını düşünebilir misiniz? Fenerbahçe'de bazı şeyler doğru gitmiyor. Bugün Alex'in oyundan alındıktan sonra Aykut Kocaman'a bakışını hayatım boyunca unutmayacağım. Heykelini yaptırdığınız bir insanı çocuk gibi kolundan tutup kulüpten gönderiyorsunuz. Taraftara 'Şunu yap, bunu yap' diyemezsiniz. Koskoca Fenerbahçe camiası, sezona böyle başlamamalıydı" dedi.(MUT)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com