"Aziz Yıldırım'ın durumu ciddi"

"Aziz Yıldırım'ın durumu ciddi"
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sağlık sorunları nedeniyle şike davasının bugün yapılacak 17. duruşmasına katılamayacak.

Yıldırım'ın gününü hastanede geçireceği öğrenildi.

"Futbolda şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 9'u tutuklu 93 sanık hakkında açılan davanın 16. duruşması dün Çağlayan Adliyesi'nde görüldü. Sabah 09.00'da başlayan duruşma, 18:30 sularında sona erdi.

Davanın 17. duruşması bugün yine Çağlayan Adliyesi'nde görülecek ancak Aziz Yıldırım katılamayacak.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın pankreas tahlillerinin sonucunda değerler yüksek çıktı. Bu nedenle de sarı-lacivertli kulübün başkanı bugünkü duruşmaya katılmayıp hastanede yatacak.

Konu ile ilgili FB TV'ye açıklama yapan Aziz Yıldırım'ın avukatı Şeref Dede "Başkanımız Aziz Yıldırım'ın pankreas ile ilgili tahlilleri çıktı. Durum maalesef ciddi. Ancak başkan güçlü" dedi.

İBRAHİM SETEN NE DEMEK İSTEDİ

Vatan gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten Twitter hesabından Aziz Yıldırım'la ilgili attığı bir twit akıllarda soru işareti oluşturdu. Seten Twitter hesabından "Uyarıyorum, bu saatten sonra herkes Aziz Yıldırım'la ilgili dikkatli konuşsun. Hak var, rahmet var" şeklinde yazdı. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com