Aziz Yıldırım'ın o anonsuna ceza geliyor

Aziz Yıldırım'ın o anonsuna ceza geliyor
Dünkü maçta Aziz Yıldırım'ın sarı-lacivertli taraftarlara yönelik yaptığı anons çeşitli tartışmaları da beraberinde getirdi
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Fenerbahçe - Gaziantepor maçı sırasında sarı-lacivertli taraftarlara yönelik yaptığı anons gümdemin bir numaralı konusu oldu.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'nun statlarda düzensizlik ve kötü tezahüratın önüne geçmek amacıyla yeniden uygulamaya koyduğu anons içerikleri 4 maddeden oluşuyor.
 
Bu maddelerde belirtilen içeriklerin dışında yapılan anonslar sonucunda Profesyonel Disiplin Kurulu 10 bin TL ile 30 bin TL arasında bir ceza öngörüyor.
 
İŞTE O ANONS İÇERİKLERİ:
 
Uyarı Anonsu-1:
"Sayın sporseverler. Biletinizde belirtilen numaralı koltuklarınızda başka bir kişi oturduğu takdirde lütfen en yakın güvenlik görevlilerinden yardım isteyiniz. Biletiniz üzerinde yazan numaralı yere oturunuz. Lütfen merdiven boşluklarında oturmayınız. Saha içinde ve stat koridorlarında görevli olmayan kişilerin bulunması yasaktır. Bu hususlara uyulmadığı takdirde kulübümüz ağır cezalar alabilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz."
Uyarı Anonsu-2:
"Sayın sporseverler. Lütfen merdiven boşluklarına oturmayınız. Saha içinde ve stat koridorlarında görevli olmayan kişilerin bulunması yasaktır. Bu hususlara uyulmadığı takdirde kulübümüz ağır cezalar alabilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz."
Uyarı Anonsu-3:
"Sayın sporseverler. Lütfen kötü ve çirkin tezahürat yapmayınız. Ahlaki olmayan bu davranışa izin vermeyiniz ve yapanları uyarınız. Bu hususlara uyulmadığı takdirde kulübümüz ağır cezalar alabilecektir. İlginiz için teşekkür ediriz."
Uyarı Anonsu-4:
"Sayın sporseverler. Lütfen kötü ve çirkin tezahürat yapmayınız. Ahlaki olmayan bu davranışa izin vermeyiniz ve yapanları uyarınız. Bu hususlara uyulmadığı takdirde kulübümüz seyircisiz oynama ve saha kapama cezası alabilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz." (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com