Aziz Yıldırım’ın öyle bir şahidi var ki!

Aziz Yıldırım’ın öyle bir şahidi var ki!
Mahkemeye 10 sayfalık dilekçe veren F.Bahçe Başkanı, kurul üyelerinin dinlenilmesini istedi.

Şike davasının tutuklu sanığı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım avukatları aracılığıyla ‘kovuşturmanın genişletilmesi’ talebinde bulundu. Yaklaşık 10 sayfalık dilekçedeki taleplerin arasında en dikkat çeken ise ‘etik kurulu üyelerinin dinlenilmesi’ isteği oldu. Yıldırım, savcının şike ve teşvik ile suçladığı 9 maçın da duruşmada izlenilmesini talep etti. Davanın 1 Haziran’da görülen duruşmasında bazı sanık ve avukatlar kovuşturmanın genişletilmesine ilişkin talepte bulunmuştu. Bu talepler üzerine ara karar alan mahkeme, kovuşturmanın genişletilmesine ilişkin taleplerin 11 Haziran’a kadar yazılı olarak sunulmasına karar verdi.

‘Genişletilsin’ talebi
Bu karar doğrultusunda dün Aziz Yıldırım’ın avukatları Çağlayan’daki Adalet Sarayı’na geldi. Mahkemeye dilekçe sunan avukatlar, ‘şike iddialarına ilişkin kovuşturmanın genişletilmesini’ talep etti. Yıldırım, ‘Şike sahaya yansımamıştır’ yönünde karar veren Etik Kurulu üyelerinin mahkemeye çağrılarak dinlenilmesini talep etti.

Vekalet Kiğılı’ya futbol Yıldırım’a
F.BAHÇE’nin Aziz Yıldırım başkanlığında seçilen yönetim kurulu, görev dağılımını yaptı: Abdullah Kiğılı: Başkanvekili, Alaeddin Yıldırım: Futbol şubesi, Mithat Yenigün: Asbaşkan, (dernekler), Nihat Özbağı: Asbaşkan, (projeler), İlhan Ekşioğlu: Asbaşkan, (amatör şubeler), Ömer Temelli: Asbaşkan, (stat ve tesisler), Talat Yılmaz: Genel sekreter, Ender Alkaya: Asbaşkan, (idari yapılandırma), Ahmet Tahir Perek: Asbaşkan, muhasip üye, İsfendiyar Zülfikari: Asbaşkan, (pazarlama), Semih Özsoy: Basketbol şubesi, T.Deniz Aytöre: Hukuk işleri, Şekip Mosturoğlu: Hukuk işleri. Hüseyin Ersan Topbaş: Futbol alt yapı, Yedek üyeler: Yasemin Merçil, Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mustafa Serdar Erkan, Turhan Şahin, Ahmet Ketenci, Yalçın Haker. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com