"Aziz Yıldırım'ın reyting..."

"Aziz Yıldırım'ın reyting..."
Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, flaş bir iddia ortaya attı.

Fenerbahçe eski yöneticilerinden Hakan Bilal Kutlualp, Habertürk televizyonunda yayınlanan Sportürk programında birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Programa telefonla bağlanan Kutlualp, başkanlığa aday olmayacağını açıklayarak çok konuşulacak iddialarda bulundu. Kutlualp açıklamasında eski TFF Bakşanı Mehmet Ali Aydınlar ve Ferit Şahenk'in önümüzdeki seçimlerde başkan adaylığına hazırlandığını da iddia etti.

"AZİZ YILDIRIM'IN REYTİNG ALMA POLİTİKASI VAR"

Programda Fenerbahçe camiasını yakından ilgilendiren ithamlarda bulunan Kutlualp, Aziz Yıldırım'ın gündeme gelen 'Konuşursam yer yerinden oynar' sözlerini de ağır dille eleştirdi. Program yorumcularının mahkeme başkanının çok ciddi şekilde yaptığı "Açıkla, tarihe geç" teklifini geri çevirerek Yıldırım'ın "Konuşursam neler olacağını biliyorum" ifadelerinin hatırlatılması üzerine Kutlualp, "Açıklayacağı birşey yok. Örneğin birşey söyler, hemen sonrasında senin bilmediğin başka şeyler var der... Veya önümüzdeki hafta şunu açıklayacağım der. Hep arkası yarın! Böyle bir 'Az sonra, az sonra' diyerek reyting alma şeyi vardır kendisinin. Bu tarz şeyleri kullanır, iyi yapar. Sayın Yıldırım'ın tarzıdır bu." ifadeleriyle gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

Kutlualp ayrıca "Ben Aziz Yıldırımın başkan adayı olacağına inanmiyorum. Aziz Yıldırım dolandırılmıştır. Şampiyonluk için şunları yapmamız lazım deyip paralarını aldılar." diyerek Fenerbahçe camiasının çok konuşacağı ifadeler kullandı. (EMK)

Kaynak : Sporx

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com