Aziz Yıldırım'ın sağlığı hakkında açıklama

Aziz Yıldırım'ın sağlığı hakkında açıklama
''Futbolda şike'' iddialarına ilişkin dava kapsamında tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nden rahatsızlığı nedeniyle hastaneye sevk edilen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın sindirim sistemi ve denge bozukluğu şikayetleri olduğu bildirildi.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Yıldırım'ın doktorlarından Mustafa Serdar Arkan, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Aziz Yıldırım'ın sağlık durumuyla ilgili FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Mustafa Serdar Arkan, Aziz Yıldırım'ın uzun zamandır şikayetleri olduğunu ifade ederek, ''Biz kendisini detaylı tetkikler ve hastaneye yatması konusunda ikna etmeye çalışıyorduk. Ama bu süreçte daha aktif olmak istediği için bunu reddediyordu. Bugün bazı tetkiklerin kötü çıkması üzerine yatmayı kabul etti. Tetkikler halen sürüyor. İnşallah sağlığı daha iyi olur ve daha da açıklığa kavuşur'' dedi.

Arkan, Yıldırım'ın hastanede detaylı tetkiklerinin yapılacağını dile getirerek, ''Ağırlıklı olarak sindirim sistemi ve denge bozukluğu şikayetleri var. Ayrıca kendisinde kontrolsüz bir diyabet var. Burada kendisine beyin MR'ından, batın bölgesi MR'ına, şeker tetkiklerine kadar tüm tetkikler yapılacak. Birkaç gün burada kalması gerekir. Zaten tüm tektiler de bu sürede ancak biter'' ifadelerini kullandı.

Sağlık problemleri olmasına rağmen, Aziz Yıldırım'ın moralinin iyi olduğunu aktaran Arkan, ''Birlik ve beraberliğin devam etmesini istiyor. Ancak benim için önemli olan sağlığı. Onun için gerekenler yapılacak. Şimdilik beklemedeyiz. Kontroller yeni başladı. Bu konuda ayrıntılı bilgi vereceğiz'' diye konuştu. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com