Babalarının Yollarını Tuttular Ama...

Babalarının Yollarını Tuttular Ama...
Arınç: Hepsi apar topar babalarının yolunu tuttular, Güniz Sokak'ta bir araya geldiler...

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Süleyman Demirel, Mesut Yılmaz ve Hüsamettin Cindoruk görüşmesiyle ilgili olarak, "Birbirlerine sırt dönmüş, birbirlerini yok etmeye çalışan insanlar
bugün geldikleri son nokta, 'anketlerde binde 1 bile görülmüyoruz, bizi yüzde 1 yapabilecek acaba kimi buluruz?' diye düşünüyorlar" dedi.

TEŞKİLAT BAŞARILI
Arınç, Konevi Kültür Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Konya İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Konya'ya her geldiklerinde gelişmeleri gördükçe mutlu olduklarını ifade ederek, Konya il ve ilçe teşkilatlarının ise oldukça başarılı olduğunu söyledi.

BAŞBAKAN SÜREKLİ HAREKET HALİNDE
Dün Şeb-i Arus töreni için Konya'ya gelen Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın bugün Muş ve Bitlis'i ziyaret ettiğini belirten Arınç, "Sürekli hareket halinde bir Başbakanımız var. Sadece yurt içiyle de sınırlı değil, bazen ABD'den bir Avrupa ülkesine, bazen Afrika'dan bir Asya ülkesine, istirahat etmeden, dinlenmeden koşuyorlar. Halkımızı seviyoruz ve onunla bütünleşmek istiyoruz. Bizim şanlı bir medeniyetimiz ve devletimiz vardı, biz de onun gibi güçlü, kudretli olmak istiyoruz" dedi.

-"HEPSİ APAR TOPAR BABALARININ YOLUNU TUTTULAR"-
Demokrat Parti'nin genel başkan yardımcılarının, "Bu iş Cindoruk ile olmuyor, olsa olsa Sayın Çiller bu partinin başına gelmelidir" dediklerini,
şimdi de bu partinin kongre yapması gerektiğini anlatan Arınç, şöyle konuştu:

"Hepsi apar topar babalarının yolunu tuttular, Güniz Sokak'ta bir araya geldiler. Sonra da içerden çıkan haber, 'olsa olsa madem hepiniz bir işe
yaramıyor, Sayın Çiller gelse bu parti, tabelasını indirmeden birkaç sene yaşayabilir' diye düşündüler. Sayın Yılmaz'ın hayatı hep Sayın Çiller ile kavga etmekle geçti, hep birbirlerini itham ettiler. Çünkü aynı tabana hitap ettiklerini, birinci parti olmak için diğerinin yok olmasını düşünüyorlardı.

ÇİLLER İLE 15 YIL KAVGA ETTİ
Sayın Cindoruk, Sayın Çiller ile son 15 yılda hep kavga etti. Onu partiden ihraç eden Sayın Çiller'di. Ona karşı çok terbiye dışı benzetmeler yapan Sayın Cindoruk'tu. Sayın Demirel, Sayın Çiller ile hep kavgalı oldu. Cindoruk ile Demirel arasında geçmişte bazı şeyler yaşandı. Birbirlerine sırt dönmüş, birbirlerini yok etmeye çalışan insanlar bugün geldikleri son nokta, 'anketlerde binde 1 bile görülmüyoruz, bizi yüzde 1 yapabilecek acaba kimi buluruz?' diye düşünüyorlar."

MUMCU'YU HATIRLATTI
Eski Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun yaşadıklarının herkese ibret olması gerektiğini ifade eden Arınç; yüzde 58'lik referandum sonucunun büyük başarı olduğunu, yapılacak olan seçimde bütün zorlukları aşarak yeniden yine güçlü bir iktidar olacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com