“Babamı öldürdüğüm için pişman değilim"

“Babamı öldürdüğüm için pişman değilim"
Eskişehir'de, aynı aileden 3 kişinin öldüğü yangın olayı cinayet çıktı. Babasını boğazına şırıngayla tuz ruhu enjekte ederek öldürdüğü, gürültüye uyanan annesini ve kız kardeşini de boğduktan sonra evi ateşe verdiği iddia edilen üniversite öğrencisi göza

Eskişehir'de, aynı aileden 3 kişinin öldüğü yangın olayı cinayet çıktı. Babasını boğazına şırıngayla tuz ruhu enjekte ederek öldürdüğü, gürültüye uyanan annesini ve kız kardeşini de boğduktan sonra evi ateşe verdiği iddia edilen üniversite öğrencisi gözaltına alındı.
Eskişehir'de, aynı aileden 3 kişinin öldüğü yangın olayı cinayet çıktı. Babasını boğazına şırıngayla tuz ruhu enjekte ederek öldürdüğü, gürültüye uyanan annesini ve kız kardeşini de boğduktan sonra evi ateşe verdiği iddia edilen üniversite öğrencisi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Alanönü Mahallesi Babür Sokağı'ndaki Sema Apartmanı'nın 5. katında dün sabah saatlerinde çıkan yangında; NATO Petrol Hattı Tesisleri'nde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Ali İhsan B. (47), fabrika işçisi eşi Nuray B. (43) ve lise öğrencisi kızı Melike B. (18) hayatını kaybetmişti.
Ölen ailenin gece başka bir yerde kaldığı için yangından kurtulduğu öne sürülen ve polisin şüpheli sıfatıyla gözaltına aldığı Ankara Gazi Üniversitesi öğrencisi M.B.'nin (23) yüzündeki tırnak izleri şüphe uyandırdı. M.B.'nin sorguda cinayeti itiraf ettiği öne sürüldü. Hafta sonu tatili için ailesinin yanına geldiğini ancak geceyi arkadaşında geçirdiğini söyleyen M.B.'nin çelişkili ifadeler vermesinden şüphelenen İl Emniyet Müdürlüğü Gasp ve Cinayet Bürosu ekipleri, soruşturmayı derinleştirdi. M.B.'nin; emekli olduktan sonra alacağı ikramiyeyle Ankara'da dükkan açma talebini reddeden babası Ali İhsan B.'yi, aralarında geçen tartışmanın ardından anestezik (uyuşturucu) etkisi olan kimyevi 'kloroform' adlı maddeyle bayıltıp şırıngayla boynuna tuz ruhu enjekte ederek öldürdüğü, gürültüye uyanan annesi ve kız kardeşini de boğarak katlettikten sonra evde kasten yangın çıkarıp ikametten ayrıldığı iddia edildi. M.B.'nin, sık sık tartıştığı babasını öldürdüğü için pişman olmadığını, annesi ve kız kardeşinin ölümünden dolayı ise pişmanlık duyduğunu söylediği öğrenildi.
Suç delillerini sobada yakarak yok ettikten sonra olaya yangın süsü vermek istediği ileri sürülen üniversiteli zanlı, emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. M.B., basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.

AİLESİNİ KATLEDEN ÜNİVERSİTELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Eskişehir'de, emekli olunca internet kafe açma talebini reddeden babasını anestezik (uyuşturucu) etkisi olan 'kloroform' adlı maddeyle bayıltıp boğazına şırıngayla tuz ruhu enjekte ederek öldürdüğü, gürültüye uyanan annesini ve kız kardeşini de boğduktan sonra evi ateşe verdiği iddia edilen üniversite öğrencisi, adliyeye sevk edildi. Sorguda bir polis memurunu da kafa atarak yaraladığı öne sürülen zanlının yüzündeki sıyrıklar ve pantolonundaki kan izleri dikkati çekti.
Edinilen bilgiye göre, Alanönü Mahallesi Babür Sokağı'ndaki Sema Apartmanı'nın 5. katında dün sabah saatlerinde çıkan yangında hayatlarını kaybettikleri sanılan özel güvenlik görevlisi Ali İhsan B. (47), fabrika işçisi eşi Nuray B. (43) ve lise öğrencisi kızları Melike B.'yi (18) öldürdüğü iddia edilen Ankara Gazi Üniversitesi öğrencisi M.B. (23), emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
Emniyette ifadesi alınırken bir polis memurunu da kafa atarak yaraladığı, babası, annesi ve kız kardeşinin cesetlerini hole dizdiği ileri sürülen öğretmen adayı M.B.'nin yüzündeki sıyrıklar ve pantolonundaki kan izleri dikkati çekti. Yüzündeki sıyrıkların bir arkadaşıyla kavga etmesi neticesinde oluştuğunu söyleyen M.B.'nin bu ifadesinin yalan çıktığı, söz konusu sıyrıkların ailesiyle boğuşması esnasında meydana geldiği iddia edildi.
Suç delillerini sobada yakarak yok ettikten sonra olaya yangın süsü vermek istediği öne sürülen üniversiteli zanlının adliyedeki işlemleri sürüyor.

-AĞABEYİNİN ANNE VE BABASIYLA BİRLİKTE ÖLDÜRDÜĞÜ MELİKE'NİN KABRİNE ZİYARETÇİ AKINI-
Eskişehir'de, üniversite öğrencisi ağabeyi tarafından babası ve annesiyle birlikte öldürüldüğü iddia edilen lise öğrencisi kızın kabri, arkadaşlarının akınına uğradı. Melike'nin mezarını çiçeklerle donatıp gözyaşlarına boğulan arkadaşları, duygularını kaleme aldıkları notları öpüp kabre gömdü.
Dün Alanönü Mahallesi Babür Sokağı'ndaki Sema Apartmanı'nın 5. katında çıkan yangında; NATO Petrol Hattı Tesisleri'nde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan babası Ali İhsan B. (47), fabrika işçisi annesi Nuray B. (43) ile birlikte zehirlenerek hayatını kaybettiği sanılan, daha sonra Gazi Üniversitesi öğrencisi ağabeyi M.B. (23) tarafından öldürüldükleri iddia edilen Yunus Emre Lisesi 11. sınıf öğrencisi Melike B.'nin (18) dün defnedildiği Eskişehir Asri Mezarlık'taki kabri, bir grup arkadaşı tarafından bugün ziyaret edildi.
Arkadaşları, bir otobüsle geldikleri Melike'nin mezarını güllerle süsleyip dua etti. Melike B. ile yanına gömülen anne ve babasının mezarlarına da kırmızı karanfiller bırakıp su döken gençler, gözyaşlarına hakim olamadı. Arkadaşları duygularını dile getirdikleri kağıtları kabre gömdü. Melike'nin arkadaşlarından biri, tek kolu olmamasına rağmen yazdığı notu bir arkadaşının yardımıyla öpüp mezara gömdü.
Melike'nin arkadaşlarından Barış Karagüç, genç kızın hiçbir zaman kimsenin kötülüğünü düşünmediğini belirterek, 'Tanısaydınız siz de bizim kadar üzülürdünüz. Küs kalmayı hiç sevmeyen bir insandı. Hayat güzeldi, çok hayalleri vardı. Olayın sebebini biz de tam olarak bilmiyoruz. Ağabeyiyle geçinemiyordu, ağabeyi varken eve gitmek istemiyordu. O gün eve gitmek istemedi. Bize masaj çekti. Erkek arkadaşında kalacaktı. Erkek arkadaşı şehir dışına gidince mecburen evde kaldı. O akşam da olay olmuş. Hayatımızda tanıyacağımız en güzel insandı. Böyle bir ağabeyle kardeşini çok fazla bağdaştıramıyoruz' diye konuştu.
Öte yandan emekli olunca internet kafe açma talebini reddeden babası Ali İhsan B.'yi anestezik (uyuşturucu) etkisi olan kimyevi 'kloroform' adlı maddeyle bayıltıp boğazına şırıngayla tuz ruhu enjekte ederek öldürdüğü, gürültüye uyanan annesi Nuray B. ve kız kardeşi Melike B.'yi de boğduktan sonra evi ateşe verdiği iddia edilen üniversite öğrencisi M.B., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com