"Babamın yüzüne bakacak gönüllü arıyorum"

"Babamın yüzüne bakacak gönüllü arıyorum"
17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklu bulunan eski Bakanların çocukları ve Reza Zarrab'a tahliye kararı çıkmasına sosyal medyada tepki yağdı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ,  "Yargının kararıdır. Tutuklama ve tahliye kararları mahkemelerin takdirinde olan bir konudur. Soruşturma devam ettiği için şu aşamada birşey söylemem uygun olmaz" dedi.

Sosyal medyada ise tepkiler şöyle dile getirildi:

Ertuğrul Günay

Dün, TBMM'de yaptığım basın toplantısında yolsuzluk soruşturmalarının önünü kesmek için hukuk devletine darbe yapıldığını söylemiştim! 27Şubat, Hukuka Darbe olarak tarihe geçecek. Yolsuzluk fezlekeleri 70gün TBMM'ye gelmez, muhalefet bile konuyu unutursa olacağı da budur! "Milyonlar çalan en yüksek mevkilerde Birkaç kuruş götüren zavallılar müebbette" demiş ya Ziya Paşa; demek tarih tekerrür ediyor..

UMUT ORAN

Hukuk bu 5 kişinin önüne yatırılmıştır. Bugünden sonra yürütmenin başı yargı önüne çıksa da sonuç değişmez.içi boş iddianameler aklayacaktır

SÜLEYMAN ÇELEBİ

Sıfırlandık...Bakan çocukları ve Rıza Zarrab tahliye edildi.Türkiye isyan ediyor: Baklava çalan çocuğun suçu neydi?

NAZLICAN ÖZKAN

Tahliye haberini aldım. Yarın benim yerime Silivri'ye gidip 6 yıldır suçunu soran ve cevap alamayan babamın yüzüne bakacak gönüllü arıyorum.  (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com