Baba'nın Namus Cinneti!

Baba'nın Namus Cinneti!
Gaziantep'te Mehmet Kılınç (58), fuhuş yaptığı ileri sürülen kızları Sevgi Dilsiz (30) ve Ayşe Kılınç (28) ile bunları pazarladığını öne sürdüğü Mehmet Taşdemir'i (28) tabancayla vurarak öldürdü.

Olay, dün saat 17.30 sıralarında İncilikaya Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre eşinden boşandıktan sonra bir yıla yakın zamandır Mehmet Taşdemir'le birlikte yaşayan Sevgi Dilsiz ile ablasının evinde kalan Ayşe Kılınç babaları Mehmet Kılınç'ı evine çağırdı. Taşdemir'in kızlarını para karşılığı başka erkeklere pazarladığından haberinin olduğunu söyleyip, evlatlarının bu yoldan dönmesini isteyen Kılınç, evde kalmalarını istedi.
Taşdemir ise Mehmet Kılınç'a karşı çıkarak kızların kendisiyle kalacağını söyledi. Kılınç ve Taşdemir'in tartışmasına evde bulunan anne Bedriye ve oğlu Hasan da katıldı. Öfkelenen Taşdemir tabancayı çekip, anne Bedriye Kılınç'ı sırtından vurdu. Eşinin vurulduğunu gören Kılınç, Taşdemir'in üzerine atılıp silahını aldı. Mehmet Kılınç, önce Taşdemir'i ardından kızları Sevgi Dilsiz ve Ayşe Kılınç'ı öldürdü. Kılınç'ın ilk sorgusunda “Mehmet Taşdemir kızlarımı götürmek istedi. 'Sen bunları satıyorsun' deyince, tabancasını çekip, beni öldürmek istedi. Eşim araya girince sırtından vurdu. Ben de üzerine atıldım, tabancayı aldım. Üçünü de öldürdüm” dediği öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com