Babası bombayı patlattı

Babası bombayı patlattı
Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Diego Forlan'ın geleceği tartışma konusu olmaya devam ederken, Uruguaylı golcünün babası, ''Oğlum, Atletico'da kalmayacak'' açıklamasında bulundu.

Uruguay radyosuna demeç veren Pablo Forlan, ''Diego, Atletico'da memnun değil. Herşeyini verdi, büyük bir profesyonellik örneği gösterdi ama karşılığını göremedi. Ben kendi çocuklarımı savunurum ve yanılmayacaklarını düşünürüm. Ondan dolayı Atletico'ya aldığından dha çok verdiğini düşünüyorum'' dedi.

Forlan'ın Atletico ile iki yıllık daha sözleşmesi bulunmasına rağmen Madrid'deki döneminin sona erdiğini savunan baba Pablo Forlan, ''Menajeri, Milano'da görüşüyor ve Diego da bekleyişte'' ifadelerini kullandı. Atletico Madrid kulübünü eleştiren Pablo Forlan, ''Kulüp, yıldız futbolcularına daha çok bakmalı. Agüero'ya da aynısı yaptı. İdol olan futbolcuları tutmak için onlara sarılmak yerine satıyor'' şeklinde konuştu.

Bu arada Forlan'ın, İtalya'nın İnter takımına gitme olasılığı yüksek gösterilirken, Atletico'nun bu futbolcusunun yerini doldurmak için Portekiz'in Sporting Braga takımından Pizzi ile ilgilendiği ileri sürülüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com