BACACILAR Yapı Market Açıldı

BACACILAR Yapı Market Açıldı
Kütahya'da yapı malzemelerinin yanı sıra ev, bahçe ve ofis dekorasyonu üzerine ürünler sunan Bacacılar Yapı Market 19 Haziran Cumartesi günü açıldı. 3 binin üzerinde ürün çeşidi ile Kütahya'da bir ilke imza atan Bacacılar Yapı Market, görkemli bir töre

Kütahya'da yapı malzemelerinin yanı sıra ev, bahçe ve ofis dekorasyonu üzerine ürünler sunan Bacacılar Yapı Market 19 Haziran Cumartesi günü açıldı. 3 binin üzerinde ürün çeşidi ile Kütahya'da bir ilke imza atan Bacacılar Yapı Market, görkemli bir törenle açıldı.
Kütahya-Eskişehir Yolunun 3. Km'sinde bulunan Bacacılar Yapı Market'in açılış törenine Kütahya Vali Yardımcısı Ömer Eru, Beldiye Başkanı Mustafa İça, AKP İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, KÜGİAD Başkanı Volkan Turgut, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Açılış kordelasını dualar eşiliğinde Belediye Başakanı Mustafa İça, Vali Yardımcısı Ömer Eru ve Bacacılar Yapı Market yetkilileri birlikte kestiler. Kordela kesiminden sonra yapı-marketi gezen davetliler böyle bir yatırımı Kütahya'ya kzandıran Bacacılar Yapı market yetkililerine teşekkürlerini dile getirdiler.
İnşaat sektörünün son yıllarda büyük gelişim gösterdiği Kütahya'da bu yönde bir merkezin bulunmaması nedeniyle ilde büyük bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Bacacılar Yapı Market Mağaza Müdürü Murat Turgut; “Gerek Kütahya'da yaşayan insanların gerek Kütahya'nın ilçerinde yaşayanların ihtiyacını karşılayacak yapı-marketi Kütahya'ya kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kütahyalılara kalite ve hizmeti sunmaya çalışacağız ve Kütahyalıların desteğiyle ayakta duracağımıza inanıyorum” dedi.
Bacacılar Yapı Market'in 800 metre kare kapalı alan üzerine kurulduğunu dile getiren Bacacılar Yapı Market Mağaza Müdürü Murat Turgut, aynı zamanda 10 kişiyede istihdam ortamı oluşturdukları için ayrıca çok mutlu olduklarını kaydetti.
Murat Turgut yapı market olarak Kütahya'da bir ilke imza attıklarını belirterek;'Bugüne kadar güzel Kütahyamızda yapı market olarak hizmet veren herhangi bir kuruluş yoktu. Biz Bacacılar olarak bu ilki başardığımız için çok mutluyuz. Yapı Marketimizde insanlar ürünleri görerek alacaklar ve müşterilerimiz hangi ürünü almak isterlerse o ürün hem müşteriye hemen temin edilecek.'dedi.
Açılış töreninden sonra davetlilere kokteyl ikramında bulunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com