Badminton Şampiyonu

Badminton Şampiyonu
Kütahya'da Yapılan İlköğretim Okulları Küçükler Badminton Turnuvası'nda Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu, 2 yıldır şampiyonluğu kimseye kaptırmıyor.

Kütahya'da yapılan İlköğretim Okulları Küçükler Badminton Turnuvası'nda Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu, geçen sene olduğu gibi yine şampiyon oldu.
Kütahya 30 Ağustos Kapalı Spor Salonu'nda yapılan İlköğretim Okulları Küçükler Badminton Turnuvası'nda Merkez 30 Ağustos, Gediz Atatürk ve Gediz Özel Gökkuşağı, Domaniç Çokköy, Pazarlar İlköğretim ile Hisarcık Atatürk İlköğretim okulları mücadele etti. Turnuva sonunda yaptığı tüm maçları kazanarak şampiyon olan ve 25–30 Mayıs'ta Tokat'ta yapılacak olan Küçükler Badminton Turnuvası'na gitmeye hak kazanan Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu, tüm dikkatleri üzerine çekti. Turnuvada 30 Ağustos ilköğretim okulu ikinci, Pazarlar ilköğretim Okulu ise üçüncü oldu.
Bu yıl ikinci defa katıldıklarını Badminton turnuvasında ikinci şampiyonluğu elde ettiklerini söyleyen Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Coşar “ Küçükler Badminton takımımız geçen yıl olduğu gibi bu yılda rakipleri karşısında çok iyi bir mücadele örneği sergileyerek turnuvadaki tüm maçlarını kazanıp yenilgisiz şampiyon olmuştur. Öğrencilerimiz turnuvaya yeni hizmete giren kapalı spor salonumuzda Beden Eğitimi öğretmeni Nesrin Buran nezaretinde sıkı bir şekilde çalışarak hazırlandılar. Bu çalışmalarının karşılığını da şampiyon olarak gördüler. Turnuvada okulumuzu başarıyla temsil eden başta Beden Eğitimi öğretmeni Nesrin Buran, öğrenci sporcularımız, Reyhan Kul, Mehmet Altınok, Betül Altınok, Yunus Emre Dilmaç, İsmail Yavi, Medinenur Sevinç, Edanur Karataşlı ve İsmail Yağcı'yı kutlarım. Ayrıca bizlerden desteklerini esirgemeyen Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, Doğan Markete, Okul Aile Birliğine ve öğrenci velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com