Badminton Takımı'ndan Başkan Torun’a ziyaret

Badminton Takımı'ndan Başkan Torun’a ziyaret
Pazarlar İlköğretim Okulu Yıldız Kızlar Badminton takımı Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun’u ziyaret etti

1-4 Nisan 2012 tarihinde Bilecik’te düzenlenecek olan Badminton bölge elemelerinde Kütahya’yı temsil edecek olan Pazarlar İlköğretim Okulu Yıldız Kızlar Badminton takımı Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun’u ziyaret etti
Pazarlar İlköğretim Okulu Yıldız kızlar Badminton takımı Okul Müdürü Ünal Bek ve Beden eğitimi öğretmeni Ferah Burnali ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Torun’un sağladığı imkânlardan dolayı teşekkür ziyareti olduğu bildirildi.
Bu konuda görüştüğümüz Pazarlar İlköğretim Okulu Müdürü Ünal Bek, “Öğrencilerimizin sportif ve sosyal etkinliklere katılımı derslerini olumlu yönde etkileyerek başarılarının sürekliliğini sağlayarak, hayat mücadelesinde onlara güç verecektir. Kazanmanın ve kaybetmenin yaşamın bir gerçeği olduğunu kabullenerek her ikisini de abartmadan mutlu yaşamayı öğreneceklerdir. Belediye Başkanımız Ahmet Torun’a bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
2020 olimpiyatlarına alt yapı hazırlamak alanında küçük de olsa bir katkı sağlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Torun, “İlçemizdeki tüm okullara destek veriyoruz. Bu çerçevede Pazarlar İlköğretim Okulu Badminton takımını da destekledik ve desteklemeye de devam edeceğiz. 2020 yılında ülkemizde düzenlenecek olan olimpiyatlara sporcu yetiştirme adına küçük de olsa katkı sağlamaya çalışıyoruz. Tüm branşlarda sporcu yetiştirmek için destek veriyoruz. Bilecik’te 01-04 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan badminton bölge elemelerinde ilimizi temsil edecek olan Pazarlar İlköğretim Okulu Yıldız Kızlar badminton takımının ziyareti bizleri onurlandırdı. İnşallah badminton takımımız Türkiye şampiyonasına katılarak şampiyon olurlar” dedi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com