Badmintonun gururları Kaymakam Koç’u ziyaret etti un gururları Kaymakam Koç’u ziyaret etti

Badmintonun gururları Kaymakam Koç’u ziyaret etti un gururları Kaymakam Koç’u ziyaret etti
Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu yıldız erkekler badminton takımı Kaymakam Mustafa Koç’u makamında ziyaret etti.

Bilecik'te düzenlenen Badminton bölge elemelerinde yıldız erkeklerde ilk dörde girerek Türkiye Finallerinde Kütahya’yı temsil edecek olan Hisarcık Atatürk İlköğretim Okulu yıldız erkekler badminton takımı Kaymakam Mustafa Koç’u makamında ziyaret etti.
Atatürk İlköğretim Okulu yıldız erkekler Badminton takımı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Değirmenci, Okul Müdürü Cemil Işık, Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Özdoğan ve Beden eğitimi öğretmeni Mustafa Tekin ile birlikte İlçe Kaymakamı Mustafa Koç’u ziyaret ederek seramik vazo hediye ettiler.
Müdür, öğretmen ve öğrencileri tek tek tebrik eden Kaymakam Koç, " Eğitim ve öğretim okullarda, sınıflarda, sıralarda, yapılan derslerden ibaret değil. Bunun yanında sosyal aktivitelere katılarak bütün imkansızlıklara rağmen buralarda başarılı olmak güzel bir olay. Böyle alanlarda da başarılı olmanız bizleri gururlandırıyor. Ama dediğim gibi eğitim ve öğretim tek kulvarda yapılan bir şey değil. Bu tür etkinliklerde başarılı olduğunuz gibi, diğer alanlarda da başarılı olacaksınız. Ne kadar başarılı olsak ve gururlansak da bizim asıl görevimiz öğrencilik. Derslerimize çalışıp, başarılı bir öğrenci olacağız. İlimizin, ilçemizin ve okulumuzun adını duyurduğunuz için sizleri tebrik ediyorum. “ dedi.
Kaymakam Koç, sporculara badminton ayakkabısı hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com