Bağbuğ'dan andıç açıklaması!

Bağbuğ'dan andıç açıklaması!
'Vakit gazetesi verileri benim dönemime ait değil.'

Silivri’de tutuklu bulunan Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ, Vakit gazetesinin andıçlanmasını istediğine ilişkin dijital verinin kendi dönemine ait olmadığını bildirdi.

Başbuğ avukatları aracılığıyla Vakit gazetesi hakkında olumsuz imaj oluşturulması yönünde yazılı talimat verdiğine ilişkin haberler konusunda açıklama yaptı. Emekli Orgeneral Başbuğ, “Art niyetli olmayan herkesin bir bakışta İlker Başbuğ’un görev dönemine ait olmadığını anlayabileceği bir dijital veriyi 'Başbuğ’dan Vakit’e Andıç' başlığı ile, hem de 20 Aralık 2012 tarihli basın açıklamamıza rağmen, İlker Başbuğ’un görev dönemi ile ilişkilendirerek asılsız haber ve yorum yapan gazete hakkında her türlü yasal yola başvuracağız.

Daha önce de bazı resimler üzerinden benzer, seviyesiz ve asılsız iddialar dile getiren aynı gazetenin, İlker Başbuğ’un haksız yere bir yıldır tutuklu olması yetmezmiş gibi, aynı mantıkla saldırması kendisine biçtiği görevi akıl ve vicdanı dikkate almadan yerine getirmekte olduğunu göstermiştir” dedi (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com