"Bağımsızlığımızın Sembolü Şehit ve Gazilerimizdir"

"Bağımsızlığımızın Sembolü Şehit ve Gazilerimizdir"
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran ve Kütahya Şubesi yönetim kurulu üyeleri Kütahya Vali V. M.Haluk Saygı'ya makamında nezaket ziyaretinde bulundular. Saygı, bağımsızlığın sembolünun şehit ve gaziler

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran ve Kütahya Şubesi yönetim kurulu üyeleri Kütahya Vali V. M.Haluk Saygı'ya makamında nezaket ziyaretinde bulundular. Saygı, bağımsızlığın sembolünun şehit ve gazilerde gizli olduğuna dikkat çekti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanlığı olarak illerde bulunan üyeleri bilgilendirmek, yapılan çalışmaları anlatmak üzere Kütahya'ya geldiklerini ifade eden Genel Başkan Taner Uran, ilk olarak Kütahya Vali V. M. Haluk Saygı'yı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Ülkemizde şehit ve gazimize sahip çıkıldığını ifade eden Vali V. M. Haluk Saygı; “Bu konuda sadece bizler değil herkes görevini yapıyor” dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Uran'ın Kütahya Vali V. M. Haluk Saygı'ya yapmış olduğu ziyarette Kütahya Şube Başkanı Asım Okat ve Yönetim Kurulu üyeleri bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com