Bahçeli, Barzani'ye "terörist" dedi...

Bahçeli, Barzani'ye "terörist" dedi...
MHP lideri Bahçeli, Barzani yönetimindeki peşmergeyi terör odağı olarak nitelendirdi!

Balıkesir Belediyesi'nin toplu açılış ve temel atma törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den terör örgütüne uyarı! Yapılan kalleş saldırılar, milletçe sabrımızı taşırmak üzeredir diye konuşan Bahçeli, Irak'ın kuzeyindeki Barzani liderliğindeki peşmergeleri terör odağı olarak niteledi. Örgütün Türkiye'deki siyasi uzantılarını da uyaran MHP lideri, Türkiye'yi teröre karşı tek yumruk olmaya çağırdı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Balıkesir Belediyesi tarafından düzenlenen toplu temel atma ve açılış törenine katıldı. Bursa'dan karayolu ile Balıkesir'e gelen Bahçeli, ilk olarak MHP İl Başkanlığı ve belediye başkanlığını ziyaret etti. Bahçeli, basına kapalı yapılan ziyaretlerden sonra Balıkesir Belediyesi tarafından Kurtdereli Spor Salonu'nda düzenlenen törene katıldı.

"TÜRK MİLLETİ GEREKLİ DUYARLILIĞI GÖSTERMİŞTİR"

Konuşmasında Van'da yaşanan deprem felaketi ve terör saldırılarına da değinen Bahçeli, Türk milletine başsağlığı diledi. MHP lideri Devlet Bahçeli, şöyle devam etti:

"Türk milleti el ele vererek Van'daki enkazı kaldırmak ve açılan yaraları tedavi etmek için gerekli duyarlılığı göstermiştir. Yapılan yardımlar bunun göstergesidir. Türkiye bir bütündür ve doğusu ile batısı ile yaşanan tüm acılar acımızdır. Her aile bir aileye, her anne bir anneye, her baba bir babaya, her genç bir gence, her çocuk bir çocuğa kardeşlik ruhuyla el verirse bir hacmi ve boyutu ne olursa olsun her türlü sıkıntıyı aşarız, her güçlüğü yeneriz."

"TERÖRLE MÜCADELE ARTMALI"

Son günlerde yaşanan terör saldırılarına da değinen Devlet Bahçeli, Çukurca'daki terör vahşetinin sonrasında da saldırıların devam ettiğini söyledi. Hükümetin terörle mücadelede kararlılığının devam ettirmesini isteyen Bahçeli, terörün odağı olan Irak'ın kuzeyindeki peşmerge yönetimine gerekli dersin verilmesi gerektiğini söyledi. Bahçeli şöyle konuştu:

"PKK'yı terör örgütü görmediklerini itiraf eden Irak'ın kuzeyindeki peşmerge yönetimine halen dersi verilmedi. Fitnenin başı oradadır. Canileri himaye eden, koruyup üstümüze salan bataklık oradadır. Terör örgütünün kampları, inleri peşmerge reisinin kontrol ve gözetimindedir. Partimizin ısrarla söylediği, Milli Güvenlik Kurulunca da sonunda kabul edilen Irak'ın kuzeyindeki terörist mevcudiyeti bitirilmeden bize rahat yüzü yoktur. Terör şebekesi, arkasında duran unsurlar, siyasetteki uzantıları, canilere kol kanat geren mihraklar, Türk milletinin azametiyle tanışmalıdır".

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com