Bahçeli Cemaate Aba Altından Sopa Gösterdi

Bahçeli Cemaate Aba Altından Sopa Gösterdi
Devlet Bahçeli, Star TV'ye verdiği özel röportajta Gülen Hareketi'ne bakışını ve neden evlenmediğini anlattı. İşte bahçeli nin sözleri...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Star Haber Haber Müdürü Nazlı Öztarhan'a çok özel açıklamalarda bulundu. Bahçeli, son dönemde MHP ile Gülen Cemaati arasında yaşanan gerginlik konusunda okyanus ötesine 'kendisine çekidüzen vermeli' mesajı verdi.

 

BAHÇELİ NEDEN EVLENMEDİ

Bahçeli, özel hayatı ile ilgili de çok özel açıklamalarda bulundu. Nazlı Öztarhan, bugüne kadar Bahçeli'ye kimsenin sormadığı bir soruyu da sordu. Öztarhan, Bahçeli'ye neden evlenmediğini ve evlenmediği için pişmanlık duyup duymadığını sordu. Bahçeli bu soruya "Bu bir kader meselesidir, üzerinde tartışma da yapılmaz, keşke demek de olmaz. Pişmanık demeyelim ama aile kurulsaydı olurdu." diye cevap verdi.

HAREKETİMİZDE GÜLEN'E SEVGİ VE SAYGI AZALIYOR

"Gülen Hareketi Türkiye'yi ele mi geçirdi?" sorusuna da cevap veren Bahçeli, "Türkiye kolay kolay ele geçecek bir ülke değil. Ancak Fethullah Gülen hareketinin uygulamaları ve Fethullah Gülen beyefendiye hareketimizde duyulan sevgi ve saygının azaldığı kanaatindeyim. Gülen hareketini şu an için tehlike olarak görmüyoruz. Ama kendilerine çekidüzen vermelerinde yarar vardır diye düşünüyoruz" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com