Bahçeli kamyon şoförünü nasıl bozdu?

Bahçeli kamyon şoförünü nasıl bozdu?
Bahçeli'nin kamyoncuların masasına oturup elinde tespihle poz vermesi siyaset gündeminin tarihine ilginç kareler olarak geçti ancak...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kamyoncuların masasına oturup elinde tespihle poz vermesi siyaset gündeminin tarihine ilginç kareler olarak geçti.

Denizli programı dönüşü Afyon'da kamyoncuların konakladığı bir tesiste, kamyoncularla sohbet eden Devlet Bahçeli ilk defa esprili halleriyle dikkat çekti.

Kamyoncularla otururken esprinin ayarını kaçıran MHP lideri Devlet Bahçeli, masasına oturduğu kamyoncuları bakın nasıl bozdu?
MHP Lideri, partisinin üç günlük Denizli programının ardından Afyon'da bulunan ve kamyoncuların konaklayarak dinlendiği bir kamyoncu tesisinde mola verdi. Yanında partilileri olduğu halde, kamyoncuların oturduğu masaya oturan Bahçeli, aynı masada bulunan 2 kamyoncuyla uzun uzun sohbet etti.

Bahçeli, kamyon şoförlerine, her alında dizi yapıldığını belirterek, neden bir kamyoncu dizi filmi yapılmadığını, onların hayatının her anının ayrı bir dizi konusu olduğunu söyledi. Kamyon şoförü ise Oscar bile alırız başkanım deyince, Bahçeli, “Sen Oscarı nereden biliyorsun?” diyerek masasına oturduğu kamyon şoförünü basın mensuplarının önünde küçümsedi.

Bunun üzerina kamyon şoförü, “Televizyondan biliyoruz.”diyerek konuşmayı toparlamaya çalıştı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com