Bahçeli "Partinin adı AK,Neden kendinizi AK'lamıyor sunuz?"

Bahçeli "Partinin adı AK,Neden kendinizi AK'lamıyor sunuz?"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul'daki seçim çalışmalarını Avcılar'da devam ettiryor.Bahçeli rakibi Erdoğan hakkında çok ağır sözler sarfetti.

MHP Genel Başbakanı Devlet Bahçeli’nin iki günlük yoğun İstanbul programıAvcılar’da partisinin düzenlediği açık hava toplantısıyla sona erdi.

Bahçeli Marmara Caddesi üzerinde toplanan kalabalığa seslendi. Başbakanın sık sık paralel devletten söz ettiğini söyleyen Bahçeli,”Senin partinin adı Ak. Niye kendini aklamıyorsun” diye sordu. Bahçeli başbakanı yönelik eleştirilerini sürdürerek, “Niye Bilal’i kolundan tutup en yakın karakola götürmüyorsun da Türkiye’yi ihanetle suçluyorsun?” diye konuştu.

Bahçeli sözlerini “Bu millet seni yüzde 51′le iktidara getirdiği gibi yüzde 51′le götürmesini de bilir” diye sürdürdü. İstanbul’da seçime iki parti girecekmiş gibi bir hava oluşturulduğunu söyleyen MHP Lideri konuşmasını şöyle tamamladı: “İstanbul’da AK Parti ile CHP’den başka seçime giren parti yok mudur? Kendi iradenize sahip çıkın. AKP ve CHP var. Bir de MHP var…” (mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com