Bahçeli: Silivri, İmralı’nın dengi ve eşiti değildir

Bahçeli: Silivri, İmralı’nın dengi ve eşiti değildir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Silivri'nin İmralı’nın dengi olmadığını belirterek, “Başbuğ’u teröristlerin seviyesine düşürenler malumdur. İmralı canisiyle pazarlık yapanlar taraflarını açık etmişlerdir” dedi.

Devlet Bahçeli, Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve Balyoz davası kapsamında 18 yıl hapis cezası alan MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan’ı Silivri Cezaevi’nde ziyaret ettikten sonra basın mensuplarına bir açıklama yaptı.
 
İmralı görüşmelerine değinen Bahçeli, “Bugün İmralı canisiyle müzakere edilip, Türkiye Cumhuriyeti Devleti itibarı ayaklar altına alınırken, terörle mücadele edenlerin terörist olarak suçlanması milletimizin tasvip etmediği bir gerilemedir. Bilinmelidir ki Silivri, İmralı’nın dengi ve eşiti değildir. Bizim siyasetimizi yanlış yorumlayıp, İmralı canisi ile Başbuğ’u terazinin iki kefesine koyduğumuz fikrine kapılanlar kendilerine bakmalıdır. Sayın Başbuğ’u teröristlerin seviyesine düşürenler malumdur. İmralı canisiyle pazarlık yapanlar taraflarını açık etmişlerdir” dedi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com