Bahçeli Twitter'dan Öğrencilere Seslendi! Bakın Ne Dedi?

Bahçeli Twitter'dan Öğrencilere Seslendi! Bakın Ne Dedi?
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Twitter'dan attığı mesajlarla Öğrencileri uyardı . Öğrenci olaylarının yoğunlaştığı bugünlerde gençlere tahriklere kapılmamalarını tavsiye etti...

Bugün ODTÜ'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a karşı yapılan protestoların ardından olaylar ile ilgili Devlet Bahçeli'den mesaj geldi. MHP Lideri bahçeli twitterdan yayınladığı mesajında gençlere soğukkanlı olmalarını ve tahriklere kapılmamalarını tavsiye etti.

Bununla birlikte Bahçeli, Türkmen sanatçı Abdurrahman Kızılkaya için de başsağlığı diledi...

İşte Bahçeli'nin Twitter sayfasından yayınladığı mesajlar:

dbdevletbahceli Devlet Bahçeli

Üniversitelerde endişe ettiğim bir gerilim ve öfke hali gün geçtikçe çoğalıyor. Gençlik üzerinde tartışmalar ve istismar alanları artıyor.

Gençlerin taleplerini ilgili kişilere iletmede, sorunlarını dillendirme hususunda yasal ve meşru zemin içinde kalmalarında yarar vardır.

Bu nedenle tahriklere kapılmamalarını, itidalli ve soğukkanlı olmalarını tavsiye ediyorum.

Unutmayalım ki bir kıvılcım ormanı yakar. Bir provokasyon ise masum öğrenci eylemlerini telafisi olmayacak tehlikeli alanlara kaydırabilir.

Geleceğimizin teminatı olan gençlik göz bebeğimizdir. Milletçe gündüz dokuduğumuz kumaşlar birileri tarafından artık gece sökülmesin.

Büyük Türkmen sanatçısı ve dava insanı Abdurrahman Kızılay'ın Hakk'ın rahmetine kavuşmasından büyük üzüntü duydum.

Ailesine, sanat camiasına ve dava arkadaşları ile büyük Türk milletine başsağlığı diliyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

elmahaber

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com