Bahçeli'den Çok Ağır Benzetme!

Bahçeli'den Çok Ağır Benzetme!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 12 Eylül'de gerçekleştirilecek referandumla ilgili çok tartışılacak bir çarşaf benzetmesi yaptı..

Ankara Etimesgut Belediyesi’nin iftar programında konuşan Bahçeli, Anayasa paketinde lekeler ve gizli gündemler olduğunu iddia ederek “kara çarşaf altında gizli ilişki” benzetmesi yaptı.

EVETÇİ ÜLKÜCÜLERE DE SESLENDİ

“Bu ülke için millet için her türlü fedekarlığa göğüs geren her türlü mahkumiyeti yaşayarak bugünlere ulaşmış olan bir MHP, AKP’nin kara çarşafının altında ne yaptıkları belli olmayan bir ilişkinin farkına varamazlarsa ülkenin nereye sürükleneceğini kimse kestiremez” diyen Bahçeli, evet oyu vereceklerini açıklayan 12 Eylül mağduru Ülkücüleri de eleştirerek, “AKP’nin tuzağına nasıl düşüyorlar bunu anlamakta güçlük çekiyoruz” diye konuştu.

GÜLEN ÜZERİNDEN SERT ELEŞTİRİ

Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın kitabındaki iddialarına destek veren açıklamalarıyla dikkat çeken Bahçeli, iftar konuşmasında da Fethullah Gülen’i kastederek hükümete yüklendi. “Erdoğan, MHP’ye de bilmem nerenin vagonu diyor. AKP’yi öyle bir hale getirdin ki okyanus ötesinin takası yaptın. Bir tarafta AB, bir tarafta ABD. Bir tarafta da bir hocaefendinin takası haline geldin” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com