Bahçeli'den İlginç Açıklama!

Bahçeli'den İlginç Açıklama!
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'de iktidarın değişmesinin şart olduğunu belirtti...

"AK Parti tekrar iktidara gelirse, dışarıdan gelen yazılı anayasa metinlerini kabul ettirecek. Türkiye'de huzur olmaz, aklını başına alsın. Okyanus ötesi hesaba kurban gitmesin" dedi.

Seçim turu kapsamında Keşan'a gelen Devlet Bahçeli, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. "Devletin başına Devlet gelecek" sloganları eşliğinde Keşan sokaklarında gezen Bahçeli'ye, kadınlar tarafından çiçek takdim edildi. Halka seslenen Bahçeli, hükümetin açılım politikasını eleştirdi. Devlet Bahçeli, "Her gün demokratik açılım zırvası adı altında terör devam ediyor.

Edirneli bir polis kardeşimiz Silopi'de şehit oldu. Bu böyle devam ediyor ama Sayın Başbakan bunlarla ilgilenmiyor. Sabah saat 06.30'da televizyonu açıyorsunuz karşınızda Recep Tayyip Erdoğan, gece televizyona bakıyorsunuz yine Recep Tayyip Erdoğan. Bıktı usandı bu millet. Her gün yalan, her gün iftira duymaktan usandı bu millet" dedi.

6 milyona yakın işsiz olduğunu belirten Bahçeli, "Bir tarafta yiyenler, bir tarafta yiyemeyenler. Bu böyle ülkemizde şu ana kadar devam ediyorsa, böyle bir olay gözükmüyorsa, bu toplumun kanaat ve şükür sahibi olmasındandır. Bu gidişat buna da mecbur bırakırsa, son dönemlerde Ortadoğu ülkelerinde görülen olayları Allah muhafaza Türkiye'ye de bulaşıcı hastalık gibi yaymak isteyenler pusuda bekliyor" diye konuştu.

Devlet Bahçeli, Türkiye'de iktidarın değişmesinin şart olduğunu belirterek, "Türkiye'de iktidar değişmelidir. Toplumda rahatsızlık var. AK Parti tekrar iktidara gelirse, dışarıdan gelen yazılı anayasa metinlerini kabul ettirecek. Türkiye'de huzur olmaz, aklını başına alsın. Okyanus ötesi hesaba kurban gitmesin" açıklamasında bulundu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com