Bahçeli'den sert açıklamalar

Bahçeli'den sert açıklamalar
Bahçeli: 'Siyasetçisi, işadamı, türkücüsü, kiralık yazarı, teröristi alayı bir oldular...'

MHP Lideri Devlet Bahçeli, akşam saatlerinde Twitter hesabından takipçilerine güncel gelişmeleri değerlendirdiği bir dizi mesaj geçti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aklına esenin ihanet hissesine yatırım yaptığını, dili olanın zillete kucak açtığını, mikrofon görenin düşmanlara taş çıkarttığını belirterek, “Türkiye kanıyor, Türk milleti adım adım ayrılmaya ve ayrışmaya götürülüyor. Çözüm diyerek çözülme, barış diyerek batma, samimiyet diyerek sarsılma öneriliyor, gündeme getiriliyor. Hükümet aciz ve sinmiş, devlet seyirci ve sessiz, PKK ise sürece mührünü vurmanın sevinç turlarını atıyor ve şımarıklığını yaşıyor" dedi.

Bahçeli, akşam saatlerinde Twitter hesabından takipçilerine güncel gelişmeleri değerlendirdiği bir dizi mesaj geçti. Takipçilerine “Biliyorsunuz, buradaki mesajlarımda mümkün mertebe siyasete girmemeyi tercih ediyorum” hatırlatması yapan Bahçeli, ancak bugün bir istisna yapıp bazı görüş ve düşüncelerini, son gündem ışığında paylaşmak istediğini bildirdi.

SİYASETÇİSİ, İŞADAMI, TÜRKÜCÜSÜ, KİRALIK YAZARI...

Bahçeli, “Mutlaka izliyorsunuz, son günlerde çözüm ve barış sözleri zirve yaptı. Çözümü sık sık dillendirenler, bölücülük katarına sözüm ona barış vagonu olarak takılanlar fazlalaştı, sürüsüne bereket haline geldi” diye başladığı mesajlarına şöyle devam etti:

“Bölücü terör örgütü PKK’nın yanında sıraya girenler çığlık çığlığa çözüm diye yaygara, barış diye fırtına koparmaya başladılar. Siyasetçisi, işadamı, türkücüsü, kiralık yazarı, kozmopolit aydını, teröristi alayı bir oldular, birlik oldular çözüm abidesi kesildiler. Ama çözümle neyi kast ettiklerini, çözümden neyi umduklarını ve çözüm diye neyi dayattıklarını açıkça söyleyemiyorlar. Buradan herkese soruyorum; çözüm nedir? Çözümden kast edilen nelerdir? Hangi teklifler çözüm diyerek planlanıyor ve düşünülüyor? Aklına esen ihanet hissesine yatırım yapıyor, dili olan zillete kucak açıyor, mikrofon gören düşmanlara bile taş çıkarıyor. Türkiye kanıyor, Türk milleti adım adım ayrılmaya ve ayrışmaya götürülüyor. Çözüm diyerek çözülme, barış diyerek batma, samimiyet diyerek sarsılma öneriliyor, gündeme getiriliyor. Hükümet aciz ve sinmiş, devlet seyirci ve sessiz, PKK ise sürece mührünü vurmanın sevinç turlarını atıyor ve şımarıklığını yaşıyor.”

“MARDİN’DE ŞEHİT OLAN POLİSİ KİMSE AĞZINA BİLE ALMIYOR”

Mardin’de şehit olan polisi kimsenin ağzına bile almadığını belirten Bahçeli, “Bilinsin ki; büyük Türk düşünürü Yusuf Has Hacip’in dediği gibi ‘kötü ile iyi birbirine yakışmaz, doğru ile eğri güreş tutamaz.’ Şeytani hesaplar rahmani duruşun karşısında erimeye, bozguncular kaybolmaya, İmralı koalisyonu yarılmaya sonunda mahkûm olacaktır” dedi.

MHP Lideri Bahçeli Türk milletine bölünme yaftası vurmaya, hafıza nakli ve kimlik operasyonu yapmaya uğraşanların yanıldıklarını ve yanlışa düştüklerini bildirdi. Bahçeli, mesajlarına “Çok sesli, çok ortaklı ve çok yüzlü terör ve bölücülük lobisi Allah’ın izniyle başaramayacak ve amacına ulaşamayacaktır” diye son verdi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com