Bahçeli'nin esprili sohbeti / VİDEO

Bahçeli'nin esprili sohbeti / VİDEO
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Afyon'da kamyoncularla esprili sohbetler edip,fotoğraf çektirdi...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Denizli programı dönüşü Afyon'da kamyoncuların konakladığı bir tesisde, kamyoncularla sohbet ederek, cebindeki tesbihi espirili bir şekilde çıkartarak kamyoncu pozu verip fotoğraf çektirdi.

MHP Lideri Bahçeli, partisinin üç günlük Denizli programının ardından sıradışı bir girişimde bulunarak Afyon'da bulunan ve kamyoncuların konaklayarak dinlendiği bir kamyoncu tesisinde mola verdirtti. Yanında partilileri olduğu halde, kamyoncuların oturduğu masaya otuan Bahçeli, aynı masada bulunan 2 kamyoncuyla uzun uzun sohbet etti.

Bahçeli, kamyon şoförlerine, her alında dizi yapıldığını belirterek, neden bir kamyoncu dizi filmi yapılmadığını, onların hayatının her anının ayrı bir dizi konusu olduğunu söyledi. Kamyon şoförü ise Oscar bile alırız başkanım deyince, Bahçeli, Sen Oscarı nerden biliyosun diye sordu. Kamyoncunun, Ara sıra televizyonda izliyoruz, Antalya'da her yıl veriliyor, sanırım şeklindeki konuşmasına Bahçeli, Antalya'da Altın Portakal var. Bizim Adana da Altın Koza var, iki gün önce bitti. Ben bir tek Ayhan Işık ve Türkan Şoray'ın oynadığı 'Otobüs Yolcuları' adlı filmi var, onu hatırlıyorum diyerek, filmi anlattı.
 

Bahçeli', İstanbul'da araba vapurlarında kamyon şoförlerinin karşıdan karşıya geçerken yukarıdaki iskeleye çıkıp çay içmeleri sırasındaki diyaloglarını, Üstümde 12 ton vardı, hereke yokuşunu çıkarken akisi kırdık, bu sohbeti dahi dizi yapabilirsin espirili bir dille anlatması tesiste bulunan şoför ve partililerin gülmelerine neden oldu.

Bahçeli'nin kamyonlar hakkındaki espirili sohbeti bununlada kalmayıp, Yağların içindeki en güzel yağ gres yağı, bununla bilyeleri şöyle bi yağlarsın, sözlerine kamyon şoförü, Siz de mi şoförsünüz yoksa diye karşılık vermesine Bahçeli, Hemde nasıl diye cevap verdi.

Bahçeli, kamyon şoförlerinin ellerini üstübü ile sildiğini hatırlatırken, kamyoncular, bunun kendilerinin havlusu olduğunu söyledi. Bahçeli ise, Hala üstüpü varsa, dünyada demek ki hiçbirşey değişmemiş dedi.

Espirili sohbetler sırasında Bahçeli, bir ara masadaki diğer kamyoncunun yüzüğüne bakmak istedi. Yüzüğü eline alarak inceleyen Bahçeli'ye kamyoncu yüzüğü armağan etmek isteyince, Bahçeli, Olmaz, benim de var yüzüğüm, kendi yüzüğümü göstermek için senin yüzüğünü görmeyi bahane ettim diyerek, cebinden çıkardığı yüzüğü takarak şoföre gösterdi.

Daha sonra bir kamyoncunun koluna giren Bahçeli, kamyonların önüne kadar şoförlerle birlikte yürüdü. Burada bir kamyonun önünde hatıra fotoğrafı da çektiren MHP Lideri Bahçeli, Tesbih çıkarmadan olmaz diyerek, cebendeki tesbinihi çıkartarak kamyon önünde şoförlerle birlikte tesbihli poz verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com