Bahçeli'ye çok sert yazı!

Bahçeli'ye çok sert yazı!
Vatan Gazetesi köşe yazarlarından Ruhat Mengi MHP Genel Başkanı'na çok ağır eleştirilerde bulundu!

Vatan Gazetesi köşe yazarlarından Ruhat Mengi MHP Genel Başkanı'na çok ağır eleştirilerde bulundu. Vatan Gazetesi yazarı "Yor artık Sayın Bahçeli" diye başladığı yazsısında ODTÜ olaylarını geç ve yanlış değerlendiren, ODTÜ'lü gençlere terörist diye hitap edip ordakilerin öğrenci olmadığını söyleyen Bahçeliyi çok sert eleştirdi.

Ruhat Mengi'nin bugünkü yazısından Bahçeli'yi eleştirdiği bölüm

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ODTÜ’de polisin öğrencilere şiddet uygulaması konusuna maşallah yepyeni bir yorum getirmiş.. Artık kimden ve nasıl aldıysa bu bilgiyi, hiç duyulmamış iddialar ortaya atıyor ve o öğrencilerin “yasa dışı örgüt, terörist” filan olduğunu ve dahi “Marksist-Leninist terörist” olduklarını söylüyor.. “Öğrenci oldukları ileri sürülen kalabalıklar” diye başlayarak..

O kalabalıkların “öğrenci” olduklarını ODTÜ yönetimi açıkladı, polisin gösterdiği şiddetin dengesiz, oransız güç gösterisi olduğunu söyledi. Arka arkaya atılan gaz bombalarından bir öğrencinin beyin kanaması geçirdiği medyada yer aldı. Eğer Devlet Bahçeli gündemi izlemiyor ve birilerinin kulağına fısıldadığı şeyleri tekrarlıyorsa oldukça ayıp bir durum doğrusu..

BİR ‘TERÖRİST’ TUTTURMUŞLAR

Ayrıca... Hepimiz o sıralardan geçtik, bunları yaşadık ve biliyoruz... ODTÜ’de de başka üniversitelerde de (diğer ülkelerde de) her dönemde hükümet üyelerine karşı gösteriler yapılmıştır, gelecekte de olacaktır, bunları polis şiddetiyle ve bu susturma politikalarıyla, aynen hapse tıkılan gazetecilere, hatta İlker Başbuğ’a yapıldığı gibi “terörizm”le maskeleyip başka yönlere çekerek toplumu da yanıltmak doğru değildir.

Devlet Bahçeli’nin gündemle ilgili açıklamalarının hemen hepsi çok geç yapılır ama hem geç, hem yanlış olması bir genel başkan için gerçekten üzücü! (BCE)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com