Bakan canlı yayında bayıldı

Bakan canlı yayında bayıldı
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile ortak basın toplantısı düzenleyen Burkina Faso Dışişleri Bölgesel İşbirliği Bakanı Djibrill Yipene Bassole fenalaşarak yere yığıldı.

Dışişleri Bakanlığı'nda Ahmet Davutoğlu ile basın toplantısı esnasında Burkina Fasolu Dışişleri Bakanı Djibrile Bassole bir anda bayıldı. Fenalaşan Dışişleri Bakanı'nın yardımına korumaları yetişti.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile düzenlediği ortak basın toplantısı sırasında kısa süreli baygınlık geçiren Burkina Faso Dışişleri ve Bölgesel İşbirliği Bakanı Djibrill Yipene Bassole, hastanede kontrolden geçirildi.Konuk bakan Bassole'un sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Geçirdiği baygınlık sonrasında Dışişleri Bakanlığı'ndan Davutoğlu ile beraber Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen Bassole, burada doktorlar tarafından genel kontrolden geçirildi.

Durumunun iyi olduğu öğrenilen Bassole'un sağlığıyla ilgili geniş açıklamanın daha sonra yapılacağı belirtildi.

DAVUTOĞLU'NUN DA RÖNTGENİ ÇEKİLDİ

Bassole'un basın toplantısı sırasında fenalaşması üzerine anında müdahale eden Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun da bacağını kürsüye çarpması nedeniyle zedelenme oluştuğu, bu nedenle Davutoğlu'nun da röntgeninin çekildiği, sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

DAVUTOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA:

Davutoğlu bakanın şu anda iyi olduğunu ve düzelene kadar misafir edileceğini duyurdu. Bakanın yarın Fransa gezisinin olduğunu belirten Davutoğlu bunun iptal olduğunu belirtti. Bakanın birkaç saat kontrol altında tutulduktan sonra taburcu edileceği kaydedildi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com