Bakan Eşine Meydan Dayağı!

Bakan Eşine Meydan Dayağı!
Bakan Çubukçu'nun eşine balıkçılar saldırdı. İşte haberle ilgili ayrıntılar...

Balıkçılar, oltalarına bastı diye Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun eşine saldırdı.

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu’nun eşi Birol Çubukçu ve bir arkadaşı, balıkçılar tarafından darp edildi. ‘Oltaya basma’ nedeniyle çıkan kavgada yaralanan Çubukçu, 7 balıkçıdan şikâyetçi oldu. Polis plakası alınamayan bir araçla kaçan balıkçıları arıyor.

OLTANIN MİSİNASINA TAKILDI
İstanbul’un ilçesi Sarıyer’in Tarabya sahilinde meydana gelen olayda, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu’nun muhasebecilik yapan eşi Birol Çubukçu, dün sabah erken saatlerde bir arkadaşı ile yürüyüşe çıktı. Tarabya sahiline giden ve üzerinde eşofman olan Birol Çubukçu’nun ayağı, amatör balıkçıların yanından geçtiği sırada bir oltanın misinasına takıldı. Olta sahibi kimliği belirsiz bir balıkçı, Birol Çubukçu’ya sözle sataştı. Bunun üzerine tartışma çıktı. Daha sonra Çubukçu ile arkadaşı yürüyüşlerini tamamladı.

KÜFÜR EDİP ÜZERİNE YÜRÜDÜLER
Geri dönüp otomobiline doğru yöneldiği sırada ise balıkçılar, Birol Çubukçu’nun üzerine yürüyerek küfür etmeye başladı. Tartışmanın tekrar alevlenmesi üzerine 7 balıkçı, Çubukçu ile arkadaşına saldırdı. Balıkçılar Çubukçu ile arkadaşına vurmaya başladı. Balıkçılar kaçarken darp edilen Çubukçu ile arkadaşı Tarabya Polis Merkezi’ne giderek şikâyetçi oldu. Polis hemen olay yerine gitti ancak kimseyi bulamadı.

POLİS SALDIRGANLARI ARIYOR
Görgü tanıkları saldırganların plakası alınamayan bir araç ile olay yerinden uzaklaştıklarını söyledi. Polis aracın gidiş istikametinde bulunan kamera ve MOBESE kayıtlarını incelemeye aldı. 7 saldırgan balıkçı polis tarafından aranıyor.

 Serhat Alaattinoğlu / AHT

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com