Bakan Kavaf Bugün Kütahya'da

Bakan Kavaf Bugün Kütahya'da
Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf; ziyaret, inceleme, toplantı ve açılış törenlerine katılmak üzere bugün Kütahya'ya geliyor.

Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf; ziyaret, inceleme, toplantı ve açılış törenlerine katılmak üzere bugün Kütahya'ya geliyor. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, bugün sabah saatlerinde Kütahya'da olması beklenen Kavaf, Valilik, Belediye, AKP İl Başkanlığını ziyaret edecek.
İnşaatı tamamlanan huzurevi binasında inceleme yapacak Kavaf, Kadın İş Geliştirme Merkezini (KİŞGEM) ziyaret edecek.
Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, bazı ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere bugün Kütahya'ya geliyor. İlk olarak saat 10:30'da Kütahya Valiliğini ziyaret edecek olan Bakan Kavaf saat 11:00'de Belediye Başkanlığını, saat 11:30'da AKP İl Başkanlığını ziyaret ederek saat 13.30'da Yeni Huzurevi Binasında İncelemelerde bulunacak.
Daha sonra saat 14.00'de KİŞGEM (Kadın İş Geliştirme Merkezi) ni ziyaret edecek olan Bakan Kavaf saat 14.30'da Sevgi Evleri (Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu) açılışını yapacak.
15.30'da Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan 'Yeni Anayasa'da Kadın Hakları' konulu konferansa katılacak olan Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf saat 17.00'de Germiyan Sokağını ziyaret ederek Kütahya'dan Ankara'ya hareket edeceği bildirldi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com