Bakan kıyafeti beğenmeyince sunucu işinden oldu

Bakan kıyafeti beğenmeyince sunucu işinden oldu
AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in Beyaz TV ekranlarında 'Veliaht' yarışmacısının sunucusu Gözde Kansu'nun kıyafetini eleştirdi...

Bakan'ın bu eleştirisi güzel sunucuyu işinden etti... Kansu'nun yeni çekimlerde bulunmayacağı yapımcı tarafından açıklandı.

KİMSEYE KARIŞTIĞIMIZ YOK AMA... 

Bakan Çelik, 'Kimsenin kılık kıyafetine, hayatına karışmıyoruz' dedikten sadece dakikalar sonra 'Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?' lafını hatırlatan bir eleştiride bulundu. “Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” diyen Çelik'in ismini vermediği o sunucu, ATV ekranlarında başlayan Veliaht'ın sunucusu Gözde Kansu'ydu.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA GELDİ

Gözde Kansu ise AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in sözlerine herhangi bir yorumda bulunmayacağını söyledi. Ancak kıyafet eleştirisi, başının yanmasından korkan yapımcıyı harekete geçirdi. Günün ilerleyen saatlerinde Gözde Kansu’nun bu haftaki çekimlerde yer almayacağı konuşulmaya başlandı. Yarışmanın yapımcısı Caner Erdem ise şu anda netlik kazanan bir durum olmadığını belirterek şunları söyledi:

"Gözde Hanım’ın önümüzdeki hafta başka bir çekiminin çakışma durumu var. Öyle bir durumda yeni bir sunucu olabilir"

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com