Bakan Yılmaz'dan Uludere açıklaması

Bakan Yılmaz'dan Uludere açıklaması
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, hukuk devleti ilkesinin, herkesin yargı sürecini beklemesini ve değerlendirmelerini bundan sonra yapmasını gerekli kıldığını söyledi.
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, hukuk devleti ilkesinin, herkesin yargı sürecini beklemesini ve değerlendirmelerini bundan sonra yapmasını gerekli kıldığını belirtti.
 
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, özellikle medyada bu konuya yeteri kadar dikkat edilmediğini gördüklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

''Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin en güzide kurumlarından birinin başında bulunan Hava Kuvvetleri Komutanımızla ilgili bazı basın yayın organlarında kullanılan ifadeleri de esefle karşılıyor ve kınıyoruz. Hava Kuvvetleri Komutanımız, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin her kademesinde 44 yıldır başarı ile hizmet eden, bugün de sadece ülkemizin değil, kendi alanında dünyanın en gözde kuruluşlarından birini başarı ile yönetmektedir. "

ASIL AMAÇ TSK'YI KARALAMAK

"Komutanımızla ilgili eleştiri, insaf ve nezaket sınırlarını aşan ifadelerin gerisindeki asıl amacın, emir ve komuta ettiği Hava Kuvvetleri'mizin ve Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin teröre karşı verdiği mücadeleyi karalamak olduğu açıktır.'' (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com