'Bakana pırlanta yüzük hediye edeceğim'

'Bakana pırlanta yüzük hediye edeceğim'
CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Ben de Fatma Şahin'e diyorum ki; eğer böyle bir kadın varsa ve Fatma Şahin bana getirirse kendisine pırlanta yüzük hediye edeceğim" dedi.
CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Hiç şüphesiz kürtaj konusunun asıl muhatabı Başbakan'dan sonra Fatma Şahin'dir, ancak son günlerde Sayın Bakan'ın sesini duymuyoruz" dedi.
 
Nazlıaka, şöyle dedi: "AKP iktidarı sanki kürtaj konusunda kadın güle oynaya karar veriyormuş gibi bir hava yaratmaktadır. O nedenle ben de Fatma Şahin'e diyorum ki; bana kürtaj yaptırmış bir kadın getirsin. Bu kadının sosyal veya ekonomik sorunu olmasın ya da psikolojik problemi olmasın veya anne ve bebek sağlığını tehdit eden bir durum olmasın. Cinsel istismar, ensest, tecavüze maruz kalmış olmasın. Çift anne baba olmaya son derece elverişli koşullarda olsun. Ama yine de bu kadın kürtaj yaptırmış olsun. Eğer böyle bir kadın varsa ve Fatma Şahin bana getirirse kendisine pırlanta yüzük hediye edeceğim. Kürtaj tıbbi bir olaydır ve kadının kendi bedeniyle ilgilidir. Bu bir estetik operasyonu gibi keyfekeder verilen bir karar değildir. AKP bunu bilsin." (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com