Bakan'dan 30 lira harçlık aldı

Bakan'dan 30 lira harçlık aldı
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, gezisi sırasında rastladığı zihinsel engelli gence 30 lira harçlık verdi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın memleketi Erzincan'a yaptığı ziyaret sırasında kentte herkes tarafından tanınan zihinsel engelli 25 yaşındaki 25 yaşındaki Engin Kaya, yanına gidip harçlık istedi.
 
Bakan Yıldırım'dan 30 lira alan Kaya, "Allah bakanımızı başımızdan eksik etmesin" diye dua ederken bakan ve yanındakiler de 'Amin' dedi. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, memleketi Erzincan'daki ziyareti renkli görüntülere sahne oldu. Bakan Binali Yıldırım ve yanındaki Ak Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun ile birlikte Valilik binası önündeki çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti.
 
ALLAH BAKANIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

 
Erzincanlılar tarafından tanınan zihinsel engelli Engin Kaya bu sırada Bakan Yıldırım'ın yanına giderek harçlık istedi ve 30 lira aldı. Buna çok sevinen Engin Kaya, hemen ellerini kaldırarak, "Allah bakanımızı bizim başımızdan eksik etmesin. Bakanımızı benim başımdan hiçbir zaman eksik etmesin" diyerek dua etti.
 
SİZE BİR ŞEY OLURSA BEN ÖLÜRÜM
 
Bakan Yıldırım ve yanındakiler de ellerini açarak Engin Kaya'nın duasına 'Amin' dedi. Duasını tamamlayan Engin Yıldırım "Bakan Binali Yıldım'a bir şey olursa ben ölürüm" deyince Yıldırım, "Yok yok Allah etmesin" karşılığını verdi. Engin Kaya, bu arada Ak Parti Milletvekili Sebahattin Karakelle'ye methiyeler düzerken araya giren Binali Yıldırım, "Sen duayı yanlış yere ettin" diye espri yaptı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com