Bakanı Dinçer, Afyonkarahisar'da

Bakanı Dinçer, Afyonkarahisar'da
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga'yı ziyaret etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga'yı ziyaret etti.
İŞKUR ve SGK il müdürlükleri ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyeleriyle Korel Termal Otel'de düzenlenecek toplantıya katılmak üzere Kütahya Simav ilçesinden Afyonkarahisar'a akşam saatlerinde gelen Bakan Ömer Dinçer, Vali İmga'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bakan Dinçer, Afyonkarahisar'a kısa bir ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti. Yarın öğlene kadar Afyonkarahisar'da kalacağını söyleyen Bakan Dinçer, 'Bu akşam da ATSO mensupları ile toplantımız olacak. Afyon'un çalışma
hayatının sorunları ile ilgili tespitlerimizi yapacağız. Alacağımız önlemler, tedbirler varsa onları gözden geçireceğiz. Belki daha genel anlamıyla Afyon'un sorunlarını tartışacağız. Umarım yararlı bir sonuç olur. Umarım bu ziyaretim hem Afyon için hem de benim için faydalı sonuçlar oluşturur. Gönlüm daha uzun vadede gelmeyi ve daha ayrıntılı bir analizi yapmayı arzu ederdi ama kısa vadede bir görüşme olacak. Onun içinde beni affedin' diye konuştu.
Vali İmga da Bakan Dinçer'in ziyaretinin Afyonkarahisar açısından, bölgedeki çalışma hayatı açısından çok önemli sonuçlar doğuracağını dile getirdi. Vali İmga, yapılacak toplantı da detaylı olarak ilin şu anki seviyesi ve taleplerinin arz edileceğini kaydetti. Bakan Dinçer, daha sonra da Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı da ziyaret etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com