Bakanın yoluna ayakkabı kutusu koydular

Bakanın yoluna ayakkabı kutusu koydular
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya'nın Söğütlü ilçesinde yaptığı konuşmadan ayrılırken, konvoyun geçtiği caddenin ortasına konulan bir ayakkabı kutusu dikkat çekti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, partisinin yerel seçim çalışmalarına katılmak üzere 2 günlük bir program çerçevesinde, aynı zamanda seçim bölgesi olan Sakarya'ya geldi.

 

Kent girişinde il protokolü ve partililer tarafından karşılanan Bakan Ayşenur İslam daha sonra Söğütlü İlçesine hareket etti. Burada ilk önce AKP İlçe teşkilatını ve Belediyeyi ziyaret eden Bakan İslam, ardından belediyenin önüne kurulan platformda konuşma yaptı.

Bakanı Ayşenur İslam, konuşmanın büyük kısmını 17 Aralık operasyonu ve son günlerde artan telefon kaydı iddialarına ayırdı.

Bakan İslam, Kaset ve ses kaydı iddialarının tümünün yalan olduğunu öne sürdü.

YOLUNA AYAKKABI KUTUSU

Bakan Ayşenur İslam, konuşmasının ardından Adapazarı'nda çeşitli programlara katılmak üzere Söğütlü'den ayrıldı. Bakan'ın konvoyunun kullandığı güzergahtaki cadde ortasında bir ayakkabı kutusu olması dikkat çekti. Bakan İslam'ın konvoyu, ayakkabı kutusunun yanından geçerek yola devam etti. Ayakkabı kutusunun caddeye kim tarafından konulduğu öğrenilemedi.(MUK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com