Bakanların bu pozu büyük tepki topladı!

Bakanların bu pozu büyük tepki topladı!
Pakistan dönüşü Tayyip Erdoğan Esenboğa Havalimanı'nda konuşma yaptı. Konuşma sırasında ismi yolsuzluk operasyonuna karışan bakanların görüntüleri dikkat çekti.

Türkiye günlerdir siyaset ve iş dünyasınından isimlerin karıştığı rüşvet ve yolsuzluk operasyonunu konuşuyor. Operasyonun durdurulması ve üzerinin kapanması için AKP hükümeti tüm güçüyle yargıya ve polis'e baskı yapıyor. Onlarca emniyet müdürü ve yüzlerce polisin hiç bir neden gösterilmeden yerleri değişiyor, görevden alınıyor. Operasyonu yürüten savcının yanına dedilleri karartmak için ek savcılar atanıyor.  Darbe dönemlerinde bile görülmemiş uygulamalar yürürlüğe sokuluyor.AKP'nin yaptığı bu çalışmalardan ismi yolsuzluğa karışan Egemen Bağış, Muhammer Güler, Zafer Çağlayan, Erdoğan Bayraktar'da hayli memnun görünüyor.

İsmi yolsuzluk davasına karışan ve haklarında fezleke hazırlanan bu bakanlar hala koltuklarında oturuyor. Bakanların istifa dilekçelerini Tayyip Erdoğan'a verdikleri söylenmişti. Ama Erdoğan'ın Pakistan dönüşü konuşma yaparken otobüsün üzerinde ismi yolsuzluk davalarına karışan bu bakanlarla verdiği poz oldukça manidar bulundu.

Üç bakanın otobüsün üzerinde gülerek poz vermesi halktan büyük tepki topladı. Twitter kullanıcıları attıkları mesajlarda bu fotoğrafı "büyük patron satmadi bizi, arkamizda sevinci, piskinligi" şeklinde yorumladı.

- Hala gülebiliyorlarsa durum vahimden de öte demektir!Resme dikkatli bakılırsa sadece 3 malum kişi gülüyor!”

- Bakanlar MUTLU...Millet mi, Zillet mi???

- RESME İYİ BAKIN HIRSIZ DÖRT BAKAN GÜLÜYOR İÇLERİNDE BİR BAKAN DAHAVAR ODA BEN BU HIRSIZLARIN İÇİNDE NE İŞİM VAR DERGİBİ

(MUO)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com