"Bakanların Fezlekesi Tosbağanın Üzerinde!" Mi?

"Bakanların Fezlekesi Tosbağanın Üzerinde!" Mi?
17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda adı geçen Bakanların akıbeti ne olacak?

Burcu Evren Oral | SANSURSUZHABER.COM

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda adı geçen Bakanların akıbeti ne olacak? Bakanlar için hazırlanan fezlekelerin Meclis'e gelmesi, yılan hikayesine döndü. Ancak, savcılar , iktidar üyeleri için tercih ettikleri yöntemi, muhalefet için uygulamıyor.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin iki fezlekesi daha  hızla Meclis'e ulaştı. Fezlekelerin ikisi de  İnce'nin, vatandaşa 'gavat' diyen Adana Valisi Avni Coş'a yönelik sözleri nedeniyle hazırlandı.

TEK KONUŞMA, İKİ FEZLEKE!

İnce'nin Silivri'de yaptığı konuşma üzerine hem Silivri hem de  Adana Savcılığı harekete geçti. Ve aynı konu için  iki ayrı fezleke düzenlenip Meclis'e gönderildi.

Muharrem İnce'ye, 24 Kasım 2013'te, CHP Silivri örgütü yemeğinde yaptığı konuşma için ilk fezleke Adana'da 25 Aralık'ta hazırlandı ve 21 Şubat'ta Meclis'e ulaştı.

Aynı konuşma için Silivri Savcılığı'nın hazırladığı ikinci fezleke ise  12 Aralık'ta hazırlandı. Ve Meclis'e 21 Şubat'ta geldi.  Yani fezlekelerin biri 59 günde, diğeri 72 günde Meclis Başkanlığı'na gelmiş oldu.

İNCE, SANSÜRSÜZ HABER'E KONUŞTU:

SANSÜRSÜZ HABER'e konuşan Muharrem İnce, "Benim fezlekem 59 günde geldi, Bakanlarınki  74 gün geçti, hala gelmedi. Benim fezlekemi jet hızıyla Meclis'e gönderenler , Bakanların fezlekelerini tosbağanın üzerine koymuşlar, hala gelemedi. " yorumu yaptı.

ÖZEL | SANSURSUZHABER.COM

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com