Bakın Dilan hangi okulda okuyor?

Bakın Dilan hangi okulda okuyor?
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun marjinal gruplara üye dediği Dilan Alp'in İmam Hatip Lisesi'nde okuduğu ortaya çıktı.

Hürriyet yazarı Yalçın Doğan, 1 Mayıs’ta İstanbul’da polisin kafasına attığı biber gazı kapsülü ile başından yaralanan ve halen yoğun bakımda tutulan, İstanbul valisi tarafından 'marjinal militan' ilan edilen liseli Dilan Alp'i köşesine taşıdı. Dilan'ın ailesiyle konuşan Doğan, ilginç bir ayrıntıyı da ortaya çıkardı.
 
Dilan'ın İmam Hatip Lisesi'nde okuduğunu söyleyen babası, kızına vali tarafından marjinal denmesinin çok ağrına gittiğini söyledi.
 
Dilan'ın İmam Hatip Lisesi'nde okuması ise akıllara Başbakan Erdoğan'ın 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı açılış törenindeki konuşmasını getirdi.
 
ERDOĞAN: ANARŞİST YETİŞTİRMEDİĞİ İÇİN Mİ İMAM HATİPLERİ KAPATTINIZ
 
Erdoğan, İmam Hatip Lisesi'nde yaptığı açılış konuşmasında, "Terörist yetişmediği için mi imam hatip okullarını kapattınız? Anarşistler yetişmediği için mi imam hatip okullarını kapattınız? Ben, evlatlarım, birçok bakan arkadaşlarım imam hatip lisesi mezunları olarak bugün imam hatip okullarına itibarini iade etmenin bahtiyarlığını, bunun tarifsiz heyecanını yaşıyoruz." diyerek 28 Şubat dönemine gönderme yapmıştı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com