Bakkal'ın tek amacı...

Bakkal'ın tek amacı...
Samsunspor'u çalıştıran Mesut Bakkal, Antalyaspor maçı sonrası açıklamalar yaptı.

Samsunspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Medical Park Antalyaspor karşılaşmasının kendileri açısından güzel bir maç olduğunu söyledi.

Takım taktiği ve oyun disiplini açısından güzel bir oyun oynadıklarını kaydeden Bakkal, taktik ve mücadele bakımından herkesin görevini yerine getirdiğini ifade etti. Bakkal, bir hafta önceki Bursaspor maçını kaybettikleri için üzgün olduklarını ancak Antalyaspor'u yenerek moral bulduklarını dile getirerek, "Herkes görevini yerine getirdi. Alanları iyi kapattık, birebirleri iyi oynadık. Zor bir dönemden geçiyoruz. Samsunspor adına moral verici bir galibiyet. Ama herşey bu galibiyet ile bitmiyor. Mücadelemize devam edeceğiz. Biz ligde kalacağımıza inanıyoruz" dedi.

Ligin en oturmuş ve iyi takımlarından biri olan Antalyaspor'u yenmeyi başardıklarını vurgulayan Bakkal, "Bizim açımızdan dönüm maçıydı. Yenilseydik zor duruma düşebilirdik. 'Bu işte koşacağız' demiştik, koşmaya da devam edeceğiz. Bu oyun mücadelemizi sürdürerek ligde kalmayı amaçlıyoruz" diye konuştu. Bakkal, kendilerini Antalya'da destekleyen Samsunsporlu taraftarlara teşekkür etti.

Maç sırasında önemli kurtarışlara imza atarak galibiyette büyük pay sahibi olan Samsunsporlu kaleci Ertuğrul ise rakiplerinin etkili oyuncularını iyi durdurduklarını ifade etti. Antalyaspor'un kendi evinde iyi oynayan bir takım olduğunu anlatan Ertuğrul, maç boyunca oyun disiplininden hiç kopmadıklarını iyi mücadele ederek 3 puan aldıklarını kaydetti. Ertuğrul, ligde kalma savaşını verebilmeleri ve daha güçlü durabilmeleri için aldıkları galibiyetin önemli olduğuna dikkati çekti.

Samsunsporlu bir diğer oyuncu Kelhar ise, 3 puan aldıkları için mutlu olduğunu ve ligde kalma adına önemli bir galibiyet aldıklarını vurguladı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com