Balbay ve Özkan yine yalnız kaldı

Balbay ve Özkan yine yalnız kaldı
Odatv Davası'da tutuklu yargılanan gazeteciler Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu'nun tahliye edilmesi, Ergenekon Davası'nın tutuklu sanıkları Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'ı yine yalnız bıraktı.
10 Nisan 2012 tarihinde Silivri 1. Nolu Cezaevi'nde kalan CHP İzmir Milletvekili - gazeteci Mustafa Balbay'ın yanına Odatv Davası'nın tutuklu sanıklarından Barış Pehlivan, gazeteci Tuncay Özkan'ın yanına ise Barış Terkoğlu getirilmişti. Odatv Davası'nda 1,5 yıldır tutuklu yargılanan Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu'nun bugün tahliye edilmesi üzerine Özkan ve Balbay koğuşlarında yine yalnız kaldı.
 
BALBAY VE ÖZKAN 2. KEZ YALNIZ KALDI
 
Ergenekon Davası'nın sanıkları Balbay ve Tuncay Özkan tutuklandıktan sonra birlikte aynı koğuşta kalıyordu. Ancak Balbay ve Özkan'ın koğuşları 28 Şubat 2011'de ayrılmıştı. Mustafa Balbay'ın yanına 2 Mart 2012'de Odatv Davası'nın tutuklu sanıklarından Coşkun Musluk, Tuncay Özkan'ın yanına ise Sait Çakır nakledilmişti. Musluk ve Çakır'ın 12 Mart 2012'de görülen Odatv Davası'ndan tahliye edilmesi üzerine Özkan ve Balbay yalnız kalmıştı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com