Balbay'dan CHP liderine mektup

Balbay'dan CHP liderine mektup
Ergenekon davası tutuklu sanıklarından CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir mektup gönderdi.

Ergenekon davası tutuklu sanıklarından CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yazdığı “yeni yıl” mektubunda, “Sizi yıllarca bir gazeteci olarak saygı ile izledikten sonra, şimdi de aynı çatının altında bulunmaktan büyük onur duyuyorum” dedi.

Balbay, tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevinden, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na yeni yıl mektubu yazdı. Balbay, 17 Ocak tarihli mektubunda, Kılıçdaroğlu başta olmak üzere tüm CHP’li vekillerin yeni yılını kutlayarak, “Sizi yıllarca bir gazeteci olarak saygı ile izledikten sonra, şimdi de aynı çatının altında bulunmaktan büyük onur duyuyorum. Sürdürmekte olduğunuzu olağanüstü yoğun ve zorlu mücadelenin bir ucundan da benim tutabileceğim günleri sabırsızlıkla, heyecanla bekliyorum. Yeni yılınızı bu duygularla kutluyorum” dedi. Balbay mektubunu, “Özgürlükte kucaklaşmak dileğiyle... Size ve ailenize selamlar, saygılar sunuyorum” sözleriyle bitirdi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com