Balcı'ya Eskişehir'de hazin tören

Balcı'ya Eskişehir'de hazin tören
İntihar eden Balıkesir'in Havran Kaymakamı Orhan Balcı (38), vasiyeti üzerine Eskişehir'de son yolculuğuna uğurlandı.

İntihar eden Balıkesir'in Havran Kaymakamı Orhan Balcı (38), vasiyeti üzerine Eskişehir'de son yolculuğuna uğurlandı. Balcı'nın tabutuna sarılan yakınları gözyaşlarına boğuldu.
Balıkesir'in Havran Kaymakamı Orhan Balcı, dün konutunda beylik tabancasıyla kalbine tek kurşun sıkarak intihar etmiş, bıraktığı notta, 'Beni Eskişehir'e gömün. Bütün eş ve dostlarımdan özür diliyorum' diye yazmıştı. Orhan Balcı'nın naaşı, vasiyeti üzerine annesinin mezarının bulunduğu Eskişehir'e getirildi.
Eskişehir Vilayet Alanı'nda düzenlenen törende, kaymakamın eşi Melek Balcı ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Törene katılan Eskişehir Valisi Mehmet Kılıçlar, Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan ve Karaman Valisi Süleyman Yukarı, Melek Balcı ile yakınlarına taziyede bulundu.
Balcı'nın dönem arkadaşı Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe, kendisinin çok değerli bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek, 'Balcı, çok güler yüzlü bir arkadaşımızdı. Kendisiyle çok güzel günlerimiz geçti. Kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum' dedi.
Tabuta sarılan Melek Balcı ve yakınlarının gözyaşları arasında, polis merasim mangasının omuzlarında Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii'ne götürülen Balcı'nın naaşı, ikindiyi müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com