Balık Yerine Arkadaşını Avladı

Balık Yerine Arkadaşını Avladı
Kütahya'da üç arkadaş balık avlamak için gereken bütün hazırlıklarını yaptıktan sonra zıpkınlarını da yanlarına alarak balık avlayacakları yere gittiler.

Kütahya'da üç arkadaş balık avlamak için gereken bütün hazırlıklarını yaptıktan sonra zıpkınlarını da yanlarına alarak balık avlayacakları yere gittiler. Zıpkının yanlış kullanılması nedeniyle aniden fırlayan zıpkın R.Ş'nin sol koluna saplanarak R.Ş'nin yaralanmasına sebep oldu.
Edinilen bilgiye göre üç arkadaş balık avına gitmek için olta yerine zıpkını tercih ettiler, zıpkın konusunda tecrübesiz olan arkadaşlar zıpkını ayaralamaya çalıştıkları sırada aniden fırlayan zıpkın R.Ş'nin sol koluna saplandı. Yaralan R.Ş iki arkadaşı tarafından Kütahya Devlet Hastanesi acil servisine getirildi R.Ş.'ye ilk müdahale Dr. Sefadiye Cesur tarafından yapıldı. Damar yaralanması kuşkusu olması üzerine kalp ve damar cerrahisi uzmanı Op. Dr. Birkan Akbulut tarafından acilen ameliyata alınan R.Ş.'nin parçalanmış damarına müdahale edildiği öğrenildi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen R.Ş.'nin tedavisinin devam ettiği açıklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com