Balıkçı Cemile'ye Evlenme Teklif Ediyor!

Balıkçı Cemile'ye Evlenme Teklif Ediyor!
İşte Öyle Bir Geçer Zaman Ki 26.bölüm özeti...

METE HÜZÜN VE SEVİNCİ AYNI GÜN YAŞADI

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de liseler arası müzik yarışmasında Mete'nin grubu 1. oldu. Mete azminin sonunda başarıya ulaştı. Mete ile sürekli sorunlar yaşayan okul müdürü bile bu sonuç karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Mete'yi ailesi yalnız bırakmadı. Bu mutlu günde Aylin'le Cemile arasındaki buzlar da eridi. Ana kız gözyaşlarıyla birbirlerine sarıldılar. Yarışmada aldıkları derecenin sevinci sürerken aynı gün, İnci öğretmenin de evlendiği haberi geldi. Tüm arkadaşlar toplanıp, öğretmenlerini tebrik etmeye gittiler. Mete için bu durum hiç de kolay olmadı. Mete'nin gözlerinden yaşlar süzülürken, ekran başındakiler de duygu yüklü anlar yaşadılar...

İşte Öyle Bir Geçer Zaman Ki 26.bölüm özeti...

AYLİN'İN KISKANÇLIK KRİZİ

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Aylin'in Soner'in kardeşiyle evlendiğini öğrenen Mesude, Soner'in boşta kaldığını görünce hemen harekete geçti. Soner'i elde etmek için Aylin'i görme bahanesiyle ziyaretlerine gitmeye başladı. Mesude'nin gelişinden rahatsız olan Aylin bunu çeşitli imalarla Soner'e belli etti. Aylin'in sürekli kendisini kıskandırmaya çalışmasından rahatsız olan Soner bunu fırsat bilip, Mesude'nin adımına karşılık verdi. Soner ve Mesude birlikte dışarı çıkıp, müzikli bir yerde başbaşa bir akşam geçirdiler. Bakalım Soner'le Mesude'nin ilişkisi yol alabilecek mi?

BALIKÇI'DAN ALİ'NİN YANINDA CEMİLE'YE EVLENME TEKLİFİ

Cemile ile konuşmak isteyen Balıkçı mahalleye geldiğinde Cemile de kapının önünde iş arkadaşlarıyla hava alıyordu. Balıkçı'nın lüks arabadan inip Cemile ile konuşmak istemesi mahallede tüm gözlerin bir anda üzerlerine çevrilmesine neden oldu. Balıkçı, Cemile'yi kenara çekip, neden iş yerini değiştirmek istediğini sordu ve Cemile'nin evine en yakın atölyenin orası olduğunu söyledi. Parmağıyla Ali'nin evini gösterip "Bunun yüzünden mi? Tek sorun bu mu?" dedi.

Evinin penceresinden onları seyreden Ali ise daha fazla dayanamayıp aşağıya indi. Ali yine sert tavrıyla Balıkçı'ya Cemile'den uzak durmasını söyledi. Ali, Balıkçı'ya el kaldırmak istedi. Ama bu kez karşısında ona direnen bir el vardı. Ali'nin kolunu sımsıkı tutan Balıkçı, ondan Cemile'yi rahat bırakmasını istedi. Balıkçı, Cemile'yi sevdiğini söyledi ve herkesin gözü önünde genç kadına evlenme teklif etti. Cemile, Balıkçı'nın bu kararlı hali ve ani davranışı karşısında büyük şok yaşadı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com